Autor: Tijan Meyer

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.80 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-01-23
  Pierwszy tom rewelacyjnej serii o zagubionej dziewczynie i dwóch seksownych braciach z miasteczka Fallen Crest Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z mamą do domu jej nowego partnera. Wówczas do życia dziewczyny wkraczają synowie... (więcej)
 • od 23.70zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-04-25
  Druga część jednej z najpopularniejszych serii New Adult na świecie Samantha i Mason są w sobie szaleńczo zakochani. Wydaje się, że nic nie stanie na drodze ich miłości, jednak pojawia się problem, bo nie wszyscy akceptują ten... (więcej)
 • od 23.85zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-08-17
  Trzeci tom uzależniającej serii Fallen Crest! Samantha zaczyna naukę w nowej szkole, do której chodzą Mason i Logan. Już pierwszego dnia wiadomo, że Sam będzie miała wielu wrogów w nowym miejscu. Jednym z nich jest Kate, która... (więcej)
 • Lata temu Stone Reeves i ja byliśmy sąsiadami. W szóstej klasie zaczęłam go nienawidzić. Przystojny i charyzmatyczny chłopak wyrósł na lokalnego boga futbolu, podczas gdy mnie i moją rodzinę mieszkańcy miasteczka przestali... (więcej)
 •   Brak ofert
  Nieprawdopodobny romans między przedstawicielką prawa i członkiem jednej z największych rodzin mafijnych w Nowym Jorku! Jess Montell za dnia pracuje jako kuratorka, a wieczorami dorabia jako barmanka. Ludzi w swoim otoczeniu dzieli wyłącznie... (więcej)
 •   Brak ofert
  W jego świecie nie ma nic za darmo. Jeśli Molly chce odzyskać swoje życie, musi na nie zapracować. AshtonWalden starał się robić wszystko, aby odciąć się od brudnych interesów swojej rodziny. Brutalny atak na jego dziadka i wujów... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert - premiera: 2018-01-29
  Spektakularny debiut bestsellerowej autorki specjalizującej się w literaturze dark romance i new adult Kiedy ojciec Summer bierze ślub, do jej rodziny dołącza Kevin, syn macochy. Choć w praktyce jest jej przybranym brat, dziewczyna nie... (więcej)
 • od 31.90 zł Brak ofert - premiera: 2018-10-01
  Zapytała, czy może zostać, a on jej pozwolił Tej feralnej nocy, kiedy świat Mackenzie całkowicie runął, dziewczyna miała nocować w obcym domu. Przez przypadek trafiła do pokoju Ryana. Powinna od razu odejść, powinna czuć się... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: