Autor: Tomasz Graczykowski

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21.55zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-07-17
  PEŁEN NAPIĘCIA THRILLER! Od momentu, gdy Thomas Morrow znajduje na trawniku przed domem ranną dziewczynę, jego życie ulega niespodziewanej zmianie. Zaczyna otrzymywać anonimowe wiadomości, a w jego ręce trafia dziennik...(więcej)
 • od 9.80zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-08-21
  W bliskiej, alternatywnej przyszłości, przesączonej atmosferą lęku i nie-tolerancji, nienawiści i izolacji od społeczeństwa, w czasie pełnym prześladowań, rząd Polski powołuje do życia utajniony ośrodek mający na celu kształcenie...(więcej)
 • Typowe science-fiction. Świetnie napisana książka w bardzo modnym ostatnio stylu. Walka o człowieczeństwo jest głównym wątkiem niniejszego woluminu. Tylko czy na pewno wygrana? Jest 2138 rok. Ziemia. Większość ludzkości dziesiątki lat...(więcej)
 • Zbiór „Ci, którzy trwają” zawiera teksty grozy, nawiązujące do dokonań takich klasyków gatunku jak np. H.P. Lovecraft. Nie zabraknie w nich krwi i walki o przetrwanie, a przede wszystkim odczuwanego napięcia i atmosfery ciągle...(więcej)
 • od 14.90 zł Brak ofert
  Kolejna doskonale skonstruowana cyberpunkowa powieść charakterystyczna dla pana Tomasza Jacka Graczykowskiego. Historia rozgrywa się w mocno rozwiniętej przyszłości, kiedy Ziemia zostaje zniszczona przez kataklizmy, a miasta to megawieżowce...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: