ISBN:9788311163621

Spokój emocjonalny

Autor: Bernardo Stamateas

Wydawnictwo: Bellona

Oszczędzasz: 20%

Emocjonalny spokój to najnowsza książka Bernarda Stamateasa, autora licznych poradników wspomagających rozwój osobisty, która już spotkała się z życzliwym przyjęciem tysięcy czytelników. Stamateas potwierdza powszechnie uznane zjawisko, iż w obecnym świecie odczuwanie niepokoju, strachu, ustawiczne zamartwianie się, przybrały wymiar epidemii, wyrządzającej człowiekowi szkody zarówno na poziomie emocjonalnym, jak fizycznym. Ciągły stres sprawia, że ludzie coraz częściej sięgają po środki uspokajające, antydepresanty, a nawet narkotyki.

Przyczyn jest wiele: we współczesnym społeczeństwie, w którym obowiązuje kult młodości, strach przed starością i utratą zdrowia jest jednym z głównych powodów wywołujących lęk, ale jest nim również strach przed odrzuceniem społecznym, towarzyskim, brakiem życiowego sukcesu. „Wyścig szczurów” powoduje stan permanentnego zmęczenia i zniechęcenia.

Autor wskazuje, jak rozpoznać przyczyny odczuwanego niepokoju i radzi, jak ustalić priorytety i przemienić irracjonalny strach w prawdziwe, konstruktywne emocje, tym samym wzmacniając poczucie własnej wartości. Kiedy przekujemy niepokój, ustawiczne powtarzanie sobie „nie ośmielę się” w „mogę”, będziemy żyć bez strachu, umiejętnie realizując nasze projekty i marzenia.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 20.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 18.41 zł
(dla stałych klientów)
20.45 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.44 zł ibuk.pl
mobi epub
22.70 zł swiatebookow.pl
mobi epub
22.72 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  15.30 zł
w programie Nexto Premium
23.72 zł nexto.pl
mobi epub
25.50 zł virtualo.pl
mobi epub
25.50 zł empik.pl
mobi epub
25.50 zł publio.pl
mobi epub
25.50 zł litres.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
25.50 zł legimi.com

Bernardo Stamateas - inne e-booki

E-booki podobne do "Spokój emocjonalny"