ISBN:9788323124412

Technologie bioenergetyczne. Monografia

Autor: Bartłomiej Igliński, Marcin Cichosz Roman Buczkowski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Stron: 318

Opłacalność: 4.78 zł/100 stron

Z satysfakcją przekazujemy Państwu opracowanie monograficzne pt.:

„Technologie bioenergetyczne". Myślą przewodnią naszego przedsięwzięcia jest przedstawienie aktualnych informacji na temat produkcji, przetwarzania oraz wykorzystania energii odnawialnej, jaką jest energia z biomasy w Polsce i na świecie. W tym celu przygotowaliśmy i wysłaliśmy niemal 400 ankiet do wytwórców bioenergii w Polsce.

Wszystkim respondentom, którzy odpowiedzieli na nasze ankiety składamy serdeczne podziękowania. Pragniemy również skierować podziękowania do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz Dziekana Wydziału Chemii UMK, którzy udzielili pomocy finansowej oraz jednostkom administracji państwowej, stowarzyszeniom oraz przedstawicielom rolnictwa i przemysłu, którzy przekazali nam informacje niezbędne podczas przygotowania opracowania.

W naszej ocenie, opublikowany materiał w przeważającym stopniu ma charakter faktograficzny, a przytoczone rozwiązania proekologiczne z całą pewnością wymagałyby pełniejszej analizy technicznej. Licząc zatem na życzliwe przyjęcie przekazanego Państwu opracowania, wyrażamy pełne przekonanie, iż następna edycja monografii poświęconej energii alternatywnej pozwoli nam zamieścić kolejne przykłady wdrażanych instalacji w Polsce i na świecie.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 15.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16.41 zł ebuczek.pl
mobi epub
16.41 zł ebuczek.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
15.20 zł ibuk.pl
pdf
15.78 zł vagabook.pl
pdf
16.10 zł zinamon.pl
pdf
16.91 zł swiatebookow.pl
pdf
17.10 zł litres.pl

Bartłomiej Igliński - inne e-booki

E-booki podobne do "Technologie bioenergetyczne. Monografia"