ISBN:9788324648023

Bushcraft, czyli sztuka przetrwania

Autor: Ray Mears

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bezdroża

Oszczędzasz: 50%

Jeśli ktokolwiek planuje rozpocząć swoją przygodę z bushcraftem, nie znajdzie lepszego przewodnika niż Raymond Mears. W swojej książce kładzie on jednakowy nacisk zarówno na techniczne aspekty przetrwania w dziczy, jak i na szacunek i współdziałanie z naturą.

W ośmiu rozdziałach, podzielonych tematycznie, próbuje przygotować czytelnika do przetrwania w każdym środowisku, nawet tym najbardziej ekstremalnym. I choć niektóre z uwag mogą się wydawać zbyt podstawowe, Mears celowo z nich nie rezygnuje, świadom, że jeśli chodzi o ludzkie zdrowie i bezpieczeństwo, niczego nie można pominąć. Tekstowi towarzyszy ogromna liczba starannie dobranych fotografi i i ilustracji, na których zademonstrowano opisywane czynności. Bushcraft, czyli sztuka przetrwania to książka kierowana do każdej osoby skłonnej wyruszyć w nieznane, by zbliżyć się do natury i zmierzyć z własnymi ograniczeniami.


Ray Mears jest bardzo dobrze znany milionom telewidzów ze swojej serii Tracks, Ray Mears...World of Survival i Ray Mears... Extreme Survival. Ze swojego bestsellera BUSHCRAFT stworzył podręczne kompendium dotyczące radzenia sobie w trudnych warunkach oraz zawierające wiedzę zdobytą podczas podróży po całym świecie. Są w niej opisy technik jak postępować w dziczy. Ta książka jest bezcennym kompanem przy każdej ekspedycji.

Patroni medialni:

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 18.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
33.50 zł swiatksiazki.pl
pdf
18.50 zł sensus.pl
pdf
od 18.32 zł
(dla stałych klientów)
20.35 zł ebookpoint.pl
pdf
22.20 zł bezdroza.pl
pdf
29.60 zł septem.pl
pdf
37.00 zł virtualo.pl
pdf
37.00 zł publio.pl

E-booki podobne do "Bushcraft, czyli sztuka przetrwania"