ISBN:9788326839412

Strażnicy wolności

Autor: Jacek Hugo-Bader

Wydawnictwo: Agora

Oszczędzasz: 40%

Czy słyszeliście o C19?

Nie, to nie jest rakieta balistyczna do przenoszenia głowic atomowych ani kryptonim gazu bojowego... C19 to grupa osób, które kwestionują ogólnoświatową strategię walki z chorobą COVID-19, jedna z najaktywniejszych grup polskich antyszczepionkowców. Są zdeklarowanymi wyznawcami teorii spiskowych, w tym tej najnowszej, o globalnym zamachu stanu, ogólnoświatowym spisku, którego początkiem jest zaplanowana przed kilku laty pandemia COVID-19. Za nic w świecie nie pozwalają jednak nazywać siebie antyszczepionkowcami, bo przecież oni walczą o wolność, są więc wolnościowcami, a nawet – strażnikami wolności.

• Kim są?
• Co ich łączy?
• Jak się organizują?
• Komu ufają, jak uzasadniają swoje racje?
• Dlaczego są w większości głęboko wierzącymi katolikami?
• Skąd się wzięły ich teorie spiskowe o pandemii, zwanej „plandemią”, którą obmyślili lucyferianie, Bill Gates i Klaus Schwab, by do minimum zmniejszyć populację, dokonać resetu i zacząć historię ludzkości od nowa?

Jacek Hugo-Bader, najbardziej brawurowy z polskich reporterów, zanurza się w trzewia tego ruchu i z właściwą sobie swadą zdaje nam relację z tego, co tam usłyszał, zobaczył i poczuł, a poczuł i zdziwienie, i wściekłość, i obezwładniającą bezradność.
Jak sobie z nią poradzić?
O tym również jest ta książka.


Ebook „Strażnicy wolności”, Jacek Hugo-Bader; Wydawnictwo Agora – fragment:
„Szanowny Panie Profesorze

Tymi słowami zacząłem pierwszy e-mail, który wysłałem do niego 7 czerwca 2021 roku. Potem się przedstawiłem i napisałem, że najważniejsze, co ostatnio spotkało świat i nasz kraj, to pandemia, reporter musi się więc nad tym tematem pochylić, ale mnie najbardziej interesuje głos ludzi, którzy myślą inaczej niż wszyscy.
Chciałbym prosić Pana Profesora o rozmowę – pisałem – bardzo zależy mi, aby głos Grupy C19 dotarł do innej (niech będzie, że mojej) bańki społecznej.
Nie akceptuję dezinformacji, która codziennie sączy się z mediów głównego nurtu, jak sami siebie nazywacie – odpisał mniej więcej w tych słowach. – Do świata manipulacji i kłamstwa zaliczam tak samo „Gazetę Wyborczą”, jak i „Gazetę Polską”, a więc dwie strony tego samego medalu.
Pisał mi też, że nie toleruje ludzi obłudnych, którzy nie potrafią żyć w prawdzie, dziennikarskich hien z TVP, Polsatu, TVN , „Tygodnika Powszechnego” oraz, co powtórzył drugi raz w tym samym zdaniu, z „Gazety Wyborczej” i „Gazety Polskiej”, którzy są tak nikczemni „w stosunku do nas”. A na koniec polecił mi opowieść o skorpionie, który prosi, aby go przeprawić przez rzekę.
No więc prosił żółwia, ale gdy byli na środku rzeki, skorpion ukąsił swojego przewoźnika i obaj poszli na dno.
Zrozumiałem, że ja mam być tym jadowitym, a na dodatek głupim jak styropian stawonogiem, Profesor – opancerzonym gadem, a z naszej rozmowy – nici.
Szkoda wielka, bo to największy autorytet medyczny w C19, profesor nadzwyczajny, doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych i alergologii, który jednak nie praktykuje już jako lekarz. Profesor jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, współautorem trzech bardzo długich apeli naukowców i lekarzy w sprawie szczepień na koronawirusa, wolnej debaty o COVID-19 i obrony Polski przed interesami koncernów medycznych. Sześćdziesięciu czterech sygnatariuszy, wśród nich dwunastu profesorów różnych dziedzin, wystosowało te apele między listopadem 2020 a lutym 2021 roku w formie listów otwartych do prezydenta i rządu. Czytam w nich, że „wprowadzane pospiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu na wielką skalę, a ponieważ mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Ponadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia”.
W ostatnim z listów autorzy domagają się stanowczo odstąpienia od masowych szczepień, zaprzestania masowych testów PCR i uwolnienia obywateli polskich od obowiązku noszenia maseczek, które urągają ludzkiej godności i wolności”. (ciąg dalszy w pełnej wersji ebooka)

„Strażnicy wolności” – jak czytać ebook?
Ebook przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio na swoim smartfonie lub tablecie.
Masz czytnik ebooków (Kindle, PockeBook, inkBook itp.)?
Pobierz plik elektroniczny epub lub kindle mobi i czytaj tak, jak lubisz.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem książki.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 22.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.20 zł publio.pl
mobi epub
31.43 zł gandalf.com.pl
mobi epub
33.30 zł empik.pl
mobi epub
33.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
36.99 zł bezdroza.pl
mobi epub
od 33.29 zł
(dla stałych klientów)
36.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
36.99 zł ibuk.pl
mobi epub
36.99 zł virtualo.pl

Jacek Hugo-Bader - inne e-booki

E-booki podobne do "Strażnicy wolności"