Dogłębna i szczera rozmowa o penisie. A właściwie o różnych penisach. O penisach w związkach, o penisach singlach, o penisach sfrustrowanych, należących do inceli i rozrywkowych, należących do imprezowych swingersów. Heteroseksualnych, biseksualnych i homoseksualnych. Konserwatywnych i liberalnych. Tych zawsze trzeźwych i tych pod wpływem używek bądź/i środków na potencję. Nawet o tych pod sutanną.

O autorach ebooka „Sztuka obsługi penisa. Część 2”:
ANDRZEJ GRYŻEWSKI – psycholog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (CBT), certyfikowany edukator seksualny oraz terapeuta schematów. Założyciel Instytutu Psychoterapii i Seksuologii „Arte Vita”. Autor bestsellerowych książek, m. in.: „Sztuka obsługi penisa”, „Niekochalni. Lęk przed bliskością” oraz „Sztuka obsługi waginy”. Prowadził liczne wykłady z seksuologii i psychologii na SWPS, UW i WUM. Wieloletni współpracownik prof. dr. hab. Zbigniewa Lwa-Starowicza w Instytucie Seksuologii. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz członek Unii Literackiej. Ekspert w audycjach radiowych i programach telewizyjnych poświęconych seksualności człowieka. Podcast „Dialogi waginy i penisa”, w którym jest ekspertem, został dwukrotnie nominowany do nagrody głównej Bestsellerów Empiku 2022 oraz Best Audio 2023 roku. Współautor w podcaście „Męskość w przebudowie”, w którym szczegółowo analizuje życie wewnętrzne mężczyzn.
www. instytutartevita.pl
IG: @andrzejgryzewski

PRZEMYSŁAW PILARSKI – autor książek poradnikowych, sztuk teatralnych, scenariuszy, opowiadań. Laureat nagród za utwory dramatyczne, m.in.: Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, Złotej Maski, Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej oraz konkursu „Metafory rzeczywistości”. Stypendysta Ministra Kultury. Jego dramaty i opowiadania publikowane były w antologiach w kraju i za granicą. W formie książkowej wydana została sztuka „Dziki Wschód” (2022). Z Andrzejem Gryżewskim napisał poradniki: „Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich” (2016, 2022) i „Sztuka obsługi penisa” (2018). Z Magdaleną Chorzewską – „Instaporadnia. Ciało, emocje i seks” (2023). Publikował ponadto m.in.: w „Dialogu”, „Machinie”, „Playboyu”, „Teatrze”, „Czasie Kultury”, „Ha!arcie” i „Logo”. Współzałożyciel Związku Pisarzy ze Wsi.
IG: @przemyslawpilarski

Ebook „Sztuka obsługi penisa. Część 2” – rekomendacje:
• Takie książki są potrzebne! To praktyczny poradnik zarówno dla startujących w życie seksualne, jak i mających doświadczenia w tej sferze. W niewielu publikacjach autorzy zajmują się seksualnością osób LGBTQ+ – na uznanie zasługują otwartość i wiele praktycznych rad. Ostatni rozdział: rysunkowa „Instrukcja obsługi penisa” to zapowiedź polskiej nowoczesnej „Kamasutry”.
Zbigniew Lew-Starowicz

• To kompendium wiedzy na temat seksualności Polaków. Autorzy poruszają ważną kwestię toksycznej męskości czy patriarchatu (na który w dzisiejszym świecie nie ma już miejsca) i jego negatywnego wpływu na kobiety i mężczyzn. Mówią też o randze relacji i prawdziwej bliskości, której nie zbuduje nawet najlepszy orgazm!
Magdalena Chorzewska

• Seksualność to sfera, w której spotykają się i przenikają biologia z polityką, filozofia z psychologią, kultura z naturą. Jakże ci dwaj goście przez to wszystko płyną, z jaką swadą, dowcipem, a jednocześnie wiedzą na najwyższym poziomie! Można się z różnymi ich opiniami zgadzać albo nie, ale nie sposób odmówić im pasji, kompetencji i odwagi. Świetna książka.
Tomasz Stawiszyński

• Ta książka to klucz nie tylko do męskiej przyjemności. Otwórz te drzwi, wejdź na drogę poznania ludzkiej seksualności i ciesz się życiem, to bardzo przyjemna podróż.
Maria Rotkiel

• Gryżewski i Pilarski zrobili to ponownie! Napisali po ludzku książkę dla ludzi i o ludziach. Penis jest tu tylko tłem do rozmowy o naszych uczuciach, związkach i seksualności w każdym jej wymiarze. Przed państwem kompendium wiedzy na temat naszej seksualności, czytajcie i się zachwycajcie!
– Michał Pozdał

• To nie jest książka tylko dla mężczyzn i nie tylko dla osób, które chcą urozmaicić lub uleczyć swoje życie seksualne, choć wszystkie wyżej wymienione osoby będą nią zachwycone. Widzę w niej także niezwykle aktualną opowieść o przemianach społecznych i kulturowych, które wyraźnie widać, kiedy zaczynamy się przyglądać naszemu życiu intymnemu. No i nie da się ukryć, że anegdoty i opowieści z gabinetu seksuologa czynią tę lekturę niesamowicie wciągającą – można zarwać noc.
Katarzyna Tubylewicz

• Unikatowe połączenie wiedzy i doświadczeń zawodowych autorów z praktycznymi poradami przydatnymi w relacjach. Dla osób poszukujących głębszego zrozumienia męskości i seksualności.
Jacek Masłowski

• Ogromna dawka profesjonalnej wiedzy na temat naszej seksualności, uważności i partnerskiego zrozumienia.
To książka, którą powinni przeczytać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.
– Edyta Pazura

• Przeczytałem książkę z niezwykłym zaciekawieniem. Andrzej Gryżewski, niczym as wywiadu, uważnie śledzi i opisuje nowe zjawiska zachodzące w męskości i seksualności człowieka, które pojawiły się w ostatnich latach.
Książka jest pełna wiedzy merytorycznej, praktycznych wskazówek, z optymalną dawką poczucia humoru.
Vincent V. Severski

• Już pierwsze dwie „Sztuki…” autora były odkryciami, a ta z pewnością będzie kolejnym. Andrzej Gryżewski i Przemysław Pilarski rewolucjonizują świadomość Polaków i Polek na temat zdrowia psychicznego i seksualności. Jeśli uznacie to za przesadę, to znaczy tylko tyle, że ta książka jest Wam jeszcze bardziej potrzebna.
Sławomir Sierakowski

„Sztuka obsługi penisa. Część 2” – jak czytać ebook?
Ebook przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio na swoim smartfonie lub tablecie.
Masz czytnik ebooków (Kindle, PockeBook, inkBook itp.)?
Pobierz plik elektroniczny epub lub kindle mobi i czytaj tak, jak lubisz.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem książki.

Zobacz także:
ebook „Sztuka obsługi penisa. Część 1” lub audiobook „Sztuka obsługi penisa. Część 1”
ebook „Slow sex” lub audiobook „Slow sex”
ebook „Jej orgazm najpierw”
ebook „Prostata. Co każdy mężczyzna wiedzieć powinien?”
ebook „Sztuka kochania”