ISBN:9788326917387

Mieszkanie dla pracownika i dojazd do pracy – składki

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Oszczędzasz: 0%

Jak prawidłowo ustalić wartość przyznanego pracownikowi świadczenia rzeczowego? Jak ustalić podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne, gdy pracodawca przekazuje pracownikom bilety okresowe lub legitymacje zniżkowe? Odpowiedzi na powyższe pytania i wiele innych – wyczerpująco zostały omówione w opracowaniu.

W publikacji:
• Czy świadczenie rzeczowe w postaci wynajmowania pracownikowi lokalu mieszkalnego wchodzi do podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne?
• Jak prawidłowo ustalić wartość takiego świadczenia rzeczowego?
• Od jakiej podstawy należy opłacić składki na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne, w sytuacji gdy pracownik oprócz wynagrodzenia otrzymuje co miesiąc od pracodawcy zwrot kosztów wynajmowanego przez siebie mieszkania?
• Jak ustalić prawidłowo podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne, gdy pracodawca przekazuje pracownikom bilety okresowe lub „legitymacje zniżkowe” uprawniające do określonej ulgi przejazdowej?
• Od jakiej podstawy należy opłacić składki na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne, w sytuacji gdy pracownicy sami kupują bilety na przejazd środkami komunikacji, a następnie pracodawca dokonuje im zwrotu ich ceny?

Publikacja przygotowana w ramach poradnika „Ubezpieczenia społeczne w praktyce”, kompleksowo omawiającego zagadnienia ubezpieczeniowe.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 16.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
16.99 zł publio.pl

praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Mieszkanie dla pracownika i dojazd do pracy – składki"