ISBN:9788327155412

Heartland (Tom 24-25). Dalsze losy Amy

Autor: Lauren Brooke

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Stron: 408

Opłacalność: 4.57 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Heatland to znany na całym świecie cykl hippiczny o schronisku dla koni w Wirginii. Amy, nastoletnia bohaterka cyklu, z oddaniem opiekuje się skrzywdzonymi zwierzętami. Na podstawie cyklu powstał serial.

Jest grudzień i Amy przypomina sobie ostatnie Boże Narodzenie spędzone z mamą. Zajmowała się wtedy Figarem, problematycznym kucem, którego ocaliły na aukcji. I chociaż koń świetnie sobie radził na zawodach, w stajni był wprost nie do zniesienia. Sfrustrowana uporem kuca i brakiem czasu mamy, Amy wcale nie cieszyła się na zbliżające się święta. Jednak kiedy życie Figara zawisło na włosku, udało jej wreszcie się nawiązać więź z tym wrażliwym zwierzęciem – a także zrozumieć wspaniały dar, który odziedziczyła po mamie.

Heartland zawsze był najważniejszy dla Amy, ale odkąd zaczęła studia, jej życie wywróciło się do góry nogami. Dziewczyna wraca na ferie do domu i przekonuje się, że nic już nie jest takie samo – ani rodzina, ani związek z Tregiem, ani nawet jej rola w Heartlandzie. Kiedy więc kolega z uczelni prosi, by przyjechała do Arizony pomóc cierpiącemu koniowi, Amy staje przed trudnym wyborem. Rozdarta pomiędzy starym życiem a wizją przygody, musi zdecydować, czy Heartland nadal jest dla niej wszystkim, czy jednak czas na zmiany...

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 18.66 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 16.79 zł
(dla stałych klientów)
18.66 zł ebookpoint.pl
mobi epub
18.90 zł litres.pl
mobi epub
19.49 zł inverso.pl
mobi epub
20.16 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  14.35 zł
w programie Nexto Premium
22.25 zł nexto.pl
mobi epub
23.92 zł ibuk.pl
mobi epub
23.92 zł publio.pl
mobi epub
24.92 zł woblink.pl

Lauren Brooke - inne e-booki

E-booki podobne do "Dalsze losy Amy"