ISBN:9788328383821

Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych

Autor: Łukasz Supergan

Wydawnictwo: Bezdroża

Stron: 384

Opłacalność: 7.68 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%

Mamy w Polsce kilkadziesiąt tysięcy kilometrów szlaków turystycznych. Zazwyczaj wybieramy te, które można pokonać w ciągu jednego dnia. Łukasz Supergan zachęca do podjęcia wyzwania wielodniowej wędrówki, prezentując 30 najpiękniejszych szlaków długodystansowych wytyczonych na obszarze całego kraju, począwszy od wybrzeża Bałtyku i pojezierzy, poprzez pas nizin centralnej Polski, aż po wyżyny, pogórza i pasma górskie południa kraju. To zaproszenie do wędrówki zarówno po trasach popularnych, jak i mniej znanych, łatwych, ale i wymagających pewnego doświadczenia trekkerskiego.

Wielodniowe wędrówki to nie tylko świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, sprawdzenie się w wymagających warunkach, lecz także wspaniała okazja do poznawania walorów przyrodniczych i krajobrazowych oraz dziedzictwa kulturowego i historycznego Polski.

Łukasz Supergan - człowiek, dla którego pokonywanie szlaków długodystansowych jest pasją i spełnianiem marzeń. Zimą 2021 roku dokonał zimowego przejścia polskich gór – w ciągu niemal 49 dni przeszedł 1100 km przez Sudety i Karpaty. Ma też na swoim koncie dwukrotne przejście Łuku Karpat, zimowy trawers Islandii i przejście irańskiego łańcucha Gór Zagros. Wędrował w Himalajach, Karakorum, Tien-Szanie i Pamirze, przeszedł grań Pirenejów, trawers Alp, Izraelski Szlak Narodowy, palestyński Szlak Abrahama. Za swoje wyprawy został dwukrotnie wyróżniony w kategorii „Wyczyn Roku” na gdyńskich Kolosach

Najlepsza cena: Bezdroża
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.28 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 29.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
29.50 zł bezdroza.pl
mobi epub pdf
od 26.55 zł
(dla stałych klientów)
29.50 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
38.90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
47.20 zł septem.pl
mobi epub pdf
59.00 zł publio.pl
mobi epub
41.30 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
42.90 zł empik.pl

Łukasz Supergan - inne e-booki

E-booki podobne do "Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych"