ISBN:9788328702417

Drzwi do nieba

Autor: Patricia Pearson

Wydawnictwo: MUZA SA

Opłacalność: 9.49 zł/100 stron

Lektura ta może być pomocna w poradzeniu sobie ze smutkiem w okresie żałoby, gdyż jej przesłanie jest krzepiące: istnieje coś więcej niż tu i teraz.

Książka jest wynikiem dociekań autorki w sprawie możliwości życia po śmierci i komunikowania się osób zmarłych z żyjącymi. Patricia Pearson jest dziennikarką uhonorowaną wieloma nagrodami. W swojej książce porusza problematykę przeżyć z pogranicza życia i śmierci. Opisuje doświadczenia metafizyczne towarzyszące odchodzeniu najbliższych - zjawisko otrzymywania wiadomości od umierających osób, zanim wieści o ich śmieci dotarły do bliskich.

Wiele osób doświadcza niewyjaśnionych zbiegów okoliczności i nadprzyrodzonych zjawisk, w czasie gdy umiera im ktoś bliski. Zdarzenia te utwierdzają ich w przekonaniu, że śmierć nie jest zjawiskiem czysto biologicznym, choć odbieranie wiadomości z tamtego świata jest słabo udokumentowane, bo nauka, jak dotąd, jest bezradna w takich przypadkach i nie może udowodnić istnienia życia po śmierci. Jednak nie może również udowodnić, że takiego życia nie ma.

 

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Drzwi do nieba"