ISBN:9788328703841

Lampiony

Autor: Katarzyna Bonda

Seria wydawnicza: Cztery żywioły Saszy Załuskiej, część 3.

Wydawnictwo: MUZA SA

Stron: 640

Opłacalność: 3.35 zł/100 stron

Oszczędzasz: 36%

Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.

Hipnotyzująca Łódź, tajemnicze miasto, które nikomu, kto choć raz się w nim znalazł, nie da już o sobie zapomnieć. I Sasza Załuska, która będzie musiała stawić czoła szalonemu podpalaczowi.

 W mieście wybucha panika. Nieobliczalny podpalacz terroryzuje i paraliżuje miasto. Nie wiadomo, która ulica, budynek, kamienica będą następne. Mnożą się pytania i wątpliwości, pojawiają się nowe ślady. Co skrywają łódzkie podziemia? Czy można dokonać zbrodni z miłości do miasta? Na miejsce przyjeżdża profilerka Sasza Załuska. By rozwiązać sprawę musi zmierzyć się ze swoim największym lękiem – ogniem. W dodatku powracające koszmary z przeszłości komplikują jej relacje z bliskimi. By zapomnieć o problemach, Załuska całkowicie oddaje się pracy. Czy to jednak nie jest pułapka?

Mroczny klimat Łodzi, nieobliczalny podpalacz, osobliwi mieszkańcy i tajemnicze podziemia – taka jest nowa powieść królowej polskiego kryminału. Katarzyna Bonda zwodzi misternie skonstruowaną fabułą i doprowadza do zaskakującego finału. Autorka czerpie z lokalnego kolorytu i zasłyszanych opowieści. Pokazuje nieznane oblicze miasta – pełnego dysonansów – które posiada jedyny w swoim rodzaju mroczny urok i zagadkową historię. Nikt tak do tej pory nie opisał Łodzi – zapomnianego miejsca z charakterem, na wskroś wielokulturowego, pięknego i pociągającego w swej brzydocie.

"Lampiony" to kolejna po "Pochłaniaczu" i "Okularniku" część bestsellerowej serii "Cztery żywioły" Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 21.44 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.44 zł woblink.pl
mobi epub
od 22.62 zł
(dla stałych klientów)
25.13 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26.38 zł ebuczek.pl
mobi epub
26.79 zł vagabook.pl
mobi epub
26.81 zł publio.pl
mobi epub
27.81 zł litres.pl
mobi epub
28.14 zł ibuk.pl
mobi epub
28.46 zł gandalf.com.pl
mobi epub
29.82 zł swiatebookow.pl
mobi epub
30.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
33.50 zł empik.pl
mobi epub
33.50 zł virtualo.pl
mobi epub
  20.10 zł
w programie Nexto Premium
33.50 zł nexto.pl
mobi
26.80 zł zinamon.pl
epub
26.80 zł zinamon.pl

Katarzyna Bonda - inne e-booki

Cztery żywioły Saszy Załuskiej - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Lampiony"