ISBN:9788361173809

Od zera do ECeDeeLa BASE

Autor: Patryk Pić, Rafał Bury, Marlena Gancarzewicz, Łukasz Pawełczyk

Wydawnictwo: OSDW Azymut

Stron: 552

Opłacalność: 4.78 zł/100 stron

Książka Od Zera do ECeDeeLa Base, to nie tylko poradnik dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z komputerem, ale również może być przeznaczona dla wszystkich, którzy aktywnie korzystają, na co dzień z komputera, jako kompendium wiedzy oraz uzupełnienie dotychczas zgromadzonych informacji.

Treści przedstawione w książce zostały zaprezentowane w prosty i przejrzysty sposób, by każdy mógł samodzielnie za jej pośrednictwem nauczyć się obsługi współczesnego komputera z zainstalowanym system Windows 8 oraz poznać podstawy pakietu biurowego MS Office 2013.

Treść książki omawia zagadnienia związane z podstawowymi czynnościami związanymi z komputerami osobistymi oraz działaniami, z którymi każdy użytkownik komputera musi umieć sprostać w sieci Internet. Zagłębiając się w kolejne działy książki, możemy znaleźć kwestie związane, z edytorami tekstu oraz pracą z arkuszami kalkulacyjnymi i wizualizacją danych za pośrednictwem wykresów.

Książka nadaje się również jako idealny podręcznik do nowego programu ECDL. Dostosowana jest do najnowszego sylabusa i ułatwia przygotowanie się do zdania egzaminu ECDL BASE.

Autorami książki jest grupa wybitnie uzdolnionych uczniów i absolwentów Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Piekarach Śląskich, którzy na co dzień oprócz codziennych obowiązków szkolnych, pasjonują się różnymi dziedzinami szeroko pojętej informatyki. Nie rzadko służą dobrą radą i pomocą dla swoich rówieśników, rozwiązując na bieżąco zaistniałe problemy informatyczne, związane zarówno ze sprzętem jak i oprogramowaniem.

Treść książki obejmuje pełny zakres standardu: ECDL BASE, na który składają się następujące kompetencje:

    B1 - Podstawy pracy z komputerem;
    B2 - Podstawy pracy w sieci;
    B3 - Przetwarzanie tekstów;
    B4 - Arkusze kalkulacyjne;

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 26.41 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
26.41 zł gandalf.com.pl
pdf
26.57 zł ebuczek.pl
pdf
26.57 zł ebuczek.pl
pdf
od 9.80 zł
(dostęp online)
27.30 zł ibuk.pl
pdf
29.25 zł helion.pl
pdf
od 26.33 zł
(dla stałych klientów)
29.25 zł ebookpoint.pl
pdf
35.10 zł zinamon.pl
pdf
39.00 zł swiatebookow.pl
pdf
39.00 zł litres.pl

Rafał Bury - inne e-booki

E-booki podobne do "Od zera do ECeDeeLa BASE"