Od zera do ECeDeeLa Standard. S1-S3

Autor: Marcin Adamiec, Przemysław Powroźnik

Wydawnictwo: ITStart

Książka Od Zera do ECeDeeLa Standard (S1-S3), to kolejna książka przygotowana nie tylko, jako poradnik dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z komputerem, ale również dla wszystkich, którzy w aktywny i zaawansowany sposób korzystają, na co dzień z komputera, jako źródła wiedzy i narzędzia pracy.


Autorzy książki dołożyli wszelkich starań, by treści zostały zaprezentowane w prosty i przejrzysty sposób i każdy mógł samodzielnie nauczyć się obsługi współczesnego oprogramowania z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w przestrzeni Internetu.


Książka w szczegółowy sposób omawia trzy duże zagadnienia. Pierwsze związane jest z obsługą programu MS Access, wykorzystywanego do gromadzenia i przetwarzania danych. Drugim zagadnieniem są prezentacje komputerowe i grafika w zastosowaniu menadżerskim, czyli obsługa popularnego programu MS Power Point. Ostatnim tematem jest bezpieczeństwo w sieci. Omówione są wszystkie zagrożenie jakich musimy się strzec pracując z komputerem wraz z jasną informacją, jak sobie z nimi poradzić. Podawane są wskazówki i metody ochrony danych, oraz naszej prywatności.


Książka nadaje się również jako idealny podręcznik do nowego programu ECDL. Dostosowana jest do najnowszego sylabusa i ułatwia przygotowanie się do zdania egzaminu ECDL PTI STANDARD. 


Autorami książki są wybitnie uzdolnieni uczniowie Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Piekarach Śląskich. Przemysław Powroźnik i Marcin Adamiec oprócz codziennych obowiązków szkolnych, pasjonują się informatyką, z którą wiążą swoją przyszłość. Nie rzadko służą dobrą radą i pomocą swoim rówieśnikom, pomagając im w nauce, oraz rozwiązując na bieżąco zaistniałe problemy sprzętowe jak i związane z oprogramowaniem 

 Treść książki obejmuje pełny zakres standardu: ECDL PTI Standard, na który składają się następujące kompetencje:
 S1 - Użytkowanie baz danych;
 S2 - Grafika menadżerska i prezentacyjna;
 S3 - IT Seciurity (Bezpieczeństwo w informatyce);
Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
pdf
26,46 zł gandalf.com.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
27,30 zł ibuk.pl
pdf
31,20 zł septem.pl
pdf
31,20 zł helion.pl
pdf
od 28,08 zł
(dla stałych klientów)
31,20 zł ebookpoint.pl
pdf
35,10 zł swiatebookow.pl
pdf
35,10 zł ravelo.pl
pdf
35,10 zł zinamon.pl
pdf
  23,40 zł
w programie Nexto Premium
37,05 zł nexto.pl
pdf
29,00 zł
(z kodem prom.)
39,00 zł woblink.pl
pdf
39,00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Od zera do ECeDeeLa Standard. S1-S3"