ISBN:9788361173854

Packet Tracer 6 dla kursów CISCO Tom 2

Autor: Marek Smyczek, Robert Wszelaki

Wydawnictwo: ITStart

Stron: 196

Opłacalność: 12.96 zł/100 stron

Książka Packet Tracer 6 dla kursów CISCO Tom 2 – Podstawy konfiguracji IOS dedykowana jest wszystkim osobom chcącym nauczyć się projektować i tworzyć nie tylko sieci lokalne, ale również zarządzać sprzętem spotykanym w sieciach rozległych. Nasza książka to idealny podręcznik uzupełniający wiedzę praktyczną podczas nauki w Akademiach CISCO oraz podczas przygotowań do egzaminów CCNA.

Tom 2 poświęcony jest routerom i przełącznikom CISCO wyposażonym w system IOS, ale również pokazuje możliwości programu, pozwalające na ich podstawową konfigurację bez konieczności zagłębiania się w arkana IOS. Autorzy szczegółowo omawiają nie tylko sam sprzęt, ale również możliwości jego modyfikacji poprzez instalację opcjonalnych komponentów.

Autorzy poruszając w książce zagadnienia routingu i przełączania w sieciach LAN, posługują się wieloma przykładami i ćwiczeniami, dlatego podręcznik idealnie nadaje się dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę ze sprzętem sieciowym CISCO. Korzyści z zakupu książki odczują również nauczyciele i instruktorzy, którzy na co dzień przekazują wiedzę o sieciach, ponieważ materiał został w taki sposób opracowany, by kolejnymi etapami można było zapoznawać uczniów lub kursantów z dotąd dla nich niezrozumiałymi zagadnieniami.

Wszystkie przygotowane przez autorów przykłady i ćwiczenia dostępne są w postaci plików do pobrania z witryny naszego wydawnictwa pod adresem http://pt2.itstart.pl. Więcej na temat pobierania plików opisano we wstępie do książki.

Autorami książki są Marek Smyczek i Robert Wszelaki. Marek to długoletni i doświadczony pedagog, instruktor, który z programem Cisco Networking Academy, miał styczność od początku jego istnienia w Polsce. Na co dzień pracuje w charakterze nauczyciela przedmiotów informatycznych. Ponadto jest autorem i redaktorem wielu publikacji z dziedzin elektroniki i informatyki.

Robert jest zdolną, utalentowaną młodą osobą, która niebawem uzyska uprawnienia informatyka. Na chwilę obecną jest absolwentem kursu IT Essentials i uczestnikiem IV semestru kursu Cisco CCNA.
Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 25.40 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
28.86 zł litres.pl
pdf
25.40 zł gandalf.com.pl
pdf
27.30 zł vagabook.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
27.30 zł ibuk.pl
pdf
31.20 zł helion.pl
pdf
od 28.08 zł
(dla stałych klientów)
31.20 zł ebookpoint.pl
pdf
35.10 zł zinamon.pl
pdf
37.05 zł swiatebookow.pl
pdf
  23.40 zł
w programie Nexto Premium
39.00 zł nexto.pl
pdf
39.00 zł virtualo.pl
pdf
39.00 zł
(z kodem prom.)
39.00 zł woblink.pl

Marek Smyczek, Robert Wszelaki - inne e-booki

E-booki podobne do "Packet Tracer 6 dla kursów CISCO Tom 2"