ISBN:9788363000479

Rozstanie z plastikiem

Autor: Clara Williams Roldan, Louise Williams

Wydawnictwo: Linia

Oszczędzasz: 15%

To niełatwe, szczególnie, że plastik to nie tylko widelczyki, słomki i foliowe torebki – robi się z niego także ubrania, meble i wiele innych rzeczy. Chodzimy po nim i prawdopodobnie także go połykamy. Gdziekolwiek spojrzysz, plastik jest w zasięgu ręki – nawet na Antarktydzie i Kole Podbiegunowym.
Nie zrezygnowałyśmy z plastiku w ciągu jednego dnia – jego redukowanie to niekończący się projekt – ale od czasu, gdy uznałyśmy, że chcemy się go pozbyć, wiele się nauczyłyśmy. Wyszukiwałyśmy informacje, rozmawiałyśmy z ludźmi, sprawdzałyśmy, co według nas działa, a co nie. Znalazłyśmy odpowiedź na dręczące nas pytania: „Jak będę myć włosy?”, „Czy mam przestać jeść krakersy?”, „Co z workami na śmieci?” oraz przede wszystkim „Czy to będzie drogie?”.
Kiedy stopniowo pozbywałyśmy się plastiku, odkryłyśmy, że lepiej nam się żyje w lokalnej społeczności, jemy zdrowiej i mamy znacznie mniej sprzątania. To wspaniałe uczucie!

O Autorkach:
CLARA WILLIAMS ROLDAN – młodsza doradczyni ds. polityki i legislacji w Parlamencie Nowej Południowej Walii (Australia). Praca w parlamencie przekonała ją, że wiele pojedynczych, pozornie niewiele znaczących, działań mogą przynieść istotne zmiany w naszym życiu. Clara pisze wraz ze swoją mamą,

LOUISE WILLIAMS – nagradzana dziennikarka i pisarka. Ochrona środowiska interesuje ją od zawsze. Pełniła służbę w Strategicznej Grupie Referencyjnej ds. Odpadów i Odzyskiwania Północnej Rady Plaż w Sydney. Współzałożycielka społecznego ogrodu Baringa Bush. Autorka książki „A True Story of the The Great Escape” [Prawdziwa historia wielkiej ucieczki] opowiadającej losy Johna Williamsa, australijskiego pilota wojennego, który w 1942 roku uciekł z niemieckiego stalagu.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 23.26 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 20.93 zł
(dla stałych klientów)
23.26 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.76 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  16.38 zł
w programie Nexto Premium
25.39 zł nexto.pl
mobi epub
25.94 zł swiatebookow.pl
mobi epub
27.30 zł woblink.pl
mobi epub
27.30 zł publio.pl
mobi epub
27.30 zł empik.pl
mobi epub
27.30 zł virtualo.pl
mobi epub
27.30 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Rozstanie z plastikiem"