ISBN:9788363428693

Liderzy jutra

Autor: Ewa Danuta Białek

Wydawnictwo: Instytut Psychosyntezy

Oszczędzasz: 0%

Żyjemy w czasach ogromnych zagrożeń dla ludzkości i świata, z którymi jesteśmy konfrontowani na co dzień. Dotyczy to w szczególności zatrucia środowiska czy zmian klimatycznych i tego konsekwencji w sytuacji zdrowotnej człowieka, jak i wielości kryzysów w różnych sferach życia. Stwarza to wielkie wyzwania dla wielu dziedzin życia, w tym przedsiębiorczości, która musi adaptować swoje cele osiągania zysków do w/w wyzwań. Wymaga też przewartościowania priorytetów na ochronę środowiska i Ziemi, także „jakości” człowieka i stwarzania biznesu, włączającego ludzkie wartości dla poszanowania życia na Ziemi. Pozwolą one przywrócić harmonię zarówno w sobie jak i w świecie.
Książka nie pozostawia złudzeń co do sytuacji, w jakiej żyjemy, niemniej daje nadzieję na przyszłość, jeśli podejmiemy wyzwanie już teraz, budując biznes, ale przede wszystkim przygotowując lidera „jutra”.
Obyśmy obudzili się na czas, tworząc lepsze jutro już od dzisiaj!

„Autorka niniejszej książki dokonała doskonałej selekcji tego, co w leadershipie najbardziej wartościowe. Czytając książkę, miałem wielokrotnie wrażenie, że dokonuję za jej pomocą swoistego połowu pereł czy wręcz diamentów z zabagnionego dna oceanicznego. Jej osobiste doświadczenia, które pieczętują często cytaty i analizy różnych autorów, dodają tym więcej wiarygodności oraz zaufania. Krótko mówiąc, polecam tę książkę – bardzo gorąco” – Piotr Tymochowicz, doradca medialny, specjalista do spraw wizerunku

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.26 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 48.17 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
48.17 zł gandalf.com.pl
mobi epub
48.57 zł ebuczek.pl
mobi epub
56.88 zł litres.pl
mobi epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
72.00 zł ibuk.pl
mobi
64.80 zł zinamon.pl
epub
64.80 zł zinamon.pl

Ewa Danuta Białek - inne e-booki

E-booki podobne do "Liderzy jutra"