ISBN:9788363431112

Wiedźma

Autor: Nancy Holder, Debbie Viguié

Wydawnictwo: Bukowy Las

Kiedy rodzice Holly Cathers giną w tragicznym wypadku podczas spływu wzburzoną rzeką, wydaje się jej, że życie legło w gruzach. Wyrwana z rodzinnego domu w San Francisco, przenosi się do Seattle i zamieszkuje z ciotką Marie-Claire oraz bliźniaczkami – Amandą i Nicole. Zdumiona niezwykłymi przygodami, które przytrafiają się jej w nowym miejscu, Holly stopniowo zapomina o bólu po stracie najbliższych. Odkrywa na przykład, że jej ukochana kotka o imieniu Bast może spełniać życzenia. Sparaliżowana strachem widzi, jak ogromny sokół atakuje jej przyjaciółkę Niespodziewanie zakochuje się w tajemniczym nieznajomym.

Zgłębiając mroczną przeszłość swojej rodziny, wkracza w niebezpieczny świat magii, sekretów i intryg. Przeczuwa, że niebawem będzie musiała stawić czoło przeznaczeniu, jednak rola, jaką przyjdzie jej odegrać w odwiecznym sporze pomiędzy rodami Cahors i Deveraux, przejdzie jej najśmielsze oczekiwania.

*  *  *

„To była fantastyczna, naładowana przygodami i mroczną magią jazda, lektura serii Wyklęci. (…) Nancy i Debbie zafundowały nam przejażdżkę roller coasterem wśród rozpaczy, żalu, radości, szczęścia, tajemnicy, wartkiej akcji i szokujących zaskoczeń!!!”

Novels on the Run

„Jest to opowieść o niedoskonałych ludziach, a gdy niedoskonali ludzie otrzymają wielką moc i staną przed wielkimi wyzwaniami, mogą się wzmocnić albo złamać…”

On The Nightstand

„Wyklęci okazali się bardziej mroczni, niż się spodziewałam. Jednak ta właśnie mroczność mi się spodobała”.

Mindful Musings

Trailer niemieckiej edycji tej książki:

Autorki cyklu:

Nancy Holder opublikowała ponad 60 książek i przeszło 200 opowiadań. Jest jedyną czterokrotną laureatką nagrody Brama Stokera za najlepszy horror (opowiadanie lub powieść), a jej książki przetłumaczono na blisko 30 języków. Napisała lub współtworzyła serie związane z produkcjami filmowymi Buffy, postrach wampirów, Anioł ciemności, Sabrina, nastoletnia czarownica, Smalville oraz Saving Grace. Seria "Wyklęci" była bestsellerem „New York Timesa”, a prawa do jej ekranizacji kupiła wytwórnia filmowa DreamWorks.

Urodzona w Kalifornii, Holder przebywała kilka lat w Japonii, a w wieku 16 lat rzuciła szkołę, by zostać baletnicą w Kolonii i we Frankfurcie. Po powrocie do USA ukończyła Uniwersytet Kalifornijski. Autorka pisuje regularnie . dla „New York Timesa”, „USA Today” i „LA Timesa”, uczy także kreatywnego pisania. Mieszka w San Diego z córką i stale rosnącą gromadką zwierząt domowych.

Krótki wywiad z Nancy Holder i Debbie Viguie na temat serii "Wyklęci":

Debbie Viguie jest autorką i współautorką licznych powieści z gatunku dark fantasy i thrillerów, . napisanych z Nancy Holder cykli "Wyklęci" i "Crusade". Mieszka na Florydzie z mężem i kotem.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Wiedźma"