ISBN:9788363944797

Łzy diabła

Autor: Magdalena Kozak

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 736

Opłacalność: 5.27 zł/100 stron

Planeta Dżahan, gdzieś w odległej galaktyce. Zamieszkała przez rozwiniętą cywilizację, której nieobcy jest honor, prawo, wierzenia, wojny. Brak jej tylko zaawansowanej technologii. Ale tę dostarczają na Dżahan Obcy z planety Ziemia. To oni, wykorzystując nowo odkryte możliwości podróży międzygwiezdnych, przywożą tu swój sprzęt w zamian za uprawiany na Dżahanie czars – zboże, służące Ziemianom do produkcji Łez Diabła, narkotyku, od którego uzależniona jest ludzkość.

Łzy Diabła to opowieść o królewiczu Izzacie, synu króla Farji, który z polecenia ojca wyrusza na wyprawę wojenną, by wytyczyć strategiczny szlak do transportu czarsu.

Łzy Diabła to opowieść o Znajdzie, człowieku znikąd, który w wyniku niezwykłych splotów okoliczności ze zwykłego pastucha zmienia się w Mściciela z Pól – owianego ludową legendą groźnego partyzanta walczącego z królewskimi wojskami.

Łzy Diabła to opowieść o honorze, żołnierskim etosie, niezłomności i miłości. To pasjonująca historia walki o własną tożsamość: w wypadku Izzata potrzebną, by ocalić Farję i przejąć po ojcu tron; w wypadku Znajdy dawno i zdawałoby się bezpowrotnie utraconą.

Łzy Diabła to Afganistan Magdaleny Kozak i jej doświadczenia nabyte podczas misji wojskowych w tym kraju, przeniesione do odległego fantastycznego świata i podane w formie pasjonującej epickiej historii.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.21 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 38.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
38.80 zł ibuk.pl
mobi epub
39.32 zł litres.pl
mobi epub
41.94 zł inverso.pl
mobi epub
43.45 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 40.11 zł
(dla stałych klientów)
44.57 zł ebookpoint.pl
mobi epub
46.66 zł swiatebookow.pl
mobi epub
47.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  31.46 zł
w programie Nexto Premium
48.76 zł nexto.pl
mobi epub
51.91 zł empik.pl
mobi epub
52.43 zł virtualo.pl
mobi epub
52.43 zł publio.pl

Magdalena Kozak - inne e-booki

E-booki podobne do "Łzy diabła"