(Nie)Sława

Autor: Kasia Magiera

Wydawnictwo: Melanż

Oszczędzasz: 21%

W Krakowie właśnie rozpoczyna się coroczny zjazd celebrytów. Zaproszeni na niego zostali wszyscy ludzie z pierwszych stron plotkarskich gazet. Przybyli, aby pysznie się bawić. Jednak te plany już na starcie zostają zachwiane, gdyż we własnym mieszkaniu, w bliskim sąsiedztwie hotelu, gdzie mieszkają zaproszeni na zjazd celebryci, zostaje znalezione ciało jednej z najbardziej opiniotwórczych dziennikarek show-biznesu. To ona, niczym sędzia Sądu Najwyższego, wydawała ostateczne wyroki, kto zostanie gwiazdą, a kto nie ma szans na spektakularną karierę. Nie ma wątpliwości, że została zamordowana w dziwny i nietypowy sposób.
Doświadczona komisarz Gwiazdowska i młody aspirant Winnicki rozpoczynają dochodzenie w zupełnie im obcym i nieprzyjaznym świecie. Kłamstwa i manipulacje są tu na porządku dziennym. Nikt nie mówi prawdy o sobie. Każdy z celebrytów coś ukrywa, a co najważniejsze – każdy miał motyw, aby się pozbyć znanej dziennikarki.
Czy Gwiazdowska i Winnicki będą umieli dostrzec, gdzie zaczyna się, a gdzie kończy gra każdego z podejrzanych? Czy uda im się dojść prawdy i złapać mordercę? Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże im zrozumieć, jak funkcjonuje świat show-biznesu?

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 29,06

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 26,15 zł
(dla stałych klientów)
29,06 zł ebookpoint.pl
mobi epub
29,11 zł gandalf.com.pl
mobi epub
32,92 zł swiatebookow.pl
mobi epub
33,29 zł ravelo.pl
mobi epub
33,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  22,19 zł
w programie Nexto Premium
35,14 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
36,99 zł legimi.com
mobi epub
36,99 zł publio.pl
mobi epub
36,99 zł virtualo.pl
mobi
33,30 zł zinamon.pl
epub
33,30 zł zinamon.pl

Kasia Magiera - inne e-booki

E-booki podobne do "(Nie)Sława"