(Nie)Sława

Autor: Kasia Magiera

Wydawnictwo: Melanż

Oszczędzasz: 44%

W Krakowie właśnie rozpoczyna się coroczny zjazd celebrytów. Zaproszeni na niego zostali wszyscy ludzie z pierwszych stron plotkarskich gazet. Przybyli, aby pysznie się bawić. Jednak te plany już na starcie zostają zachwiane, gdyż we własnym mieszkaniu, w bliskim sąsiedztwie hotelu, gdzie mieszkają zaproszeni na zjazd celebryci, zostaje znalezione ciało jednej z najbardziej opiniotwórczych dziennikarek show-biznesu. To ona, niczym sędzia Sądu Najwyższego, wydawała ostateczne wyroki, kto zostanie gwiazdą, a kto nie ma szans na spektakularną karierę. Nie ma wątpliwości, że została zamordowana w dziwny i nietypowy sposób.
Doświadczona komisarz Gwiazdowska i młody aspirant Winnicki rozpoczynają dochodzenie w zupełnie im obcym i nieprzyjaznym świecie. Kłamstwa i manipulacje są tu na porządku dziennym. Nikt nie mówi prawdy o sobie. Każdy z celebrytów coś ukrywa, a co najważniejsze – każdy miał motyw, aby się pozbyć znanej dziennikarki.
Czy Gwiazdowska i Winnicki będą umieli dostrzec, gdzie zaczyna się, a gdzie kończy gra każdego z podejrzanych? Czy uda im się dojść prawdy i złapać mordercę? Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże im zrozumieć, jak funkcjonuje świat show-biznesu?

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 20,71

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20,71 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29,11 zł gandalf.com.pl
mobi epub
32,92 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  22,19 zł
w programie Nexto Premium
35,14 zł nexto.pl
mobi epub
35,14 zł publio.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
36,99 zł legimi.com
mobi epub
36,99 zł virtualo.pl

Kasia Magiera - inne e-booki

E-booki podobne do "(Nie)Sława"