ISBN:9788364786051

Kryptonim "Zen". Służby specjalne. Zawód szpieg

Autor: Artem Replay

Wydawnictwo: Wydawnictwo Astrum

Seria książek pt: SŁUŻBY SPECJALNE - pisanych przez dziennikarzy śledczych oraz byłych asów polskiego wywiadu współpracujących z agentami innych rządów - wprowadza nas w tajemniczy świat, którym rządzi odwaga, ale też władza i pieniądze.

W książce autorstwa Artmana Replay'a bohater, agent służb specjalnych z Polski, uczestniczy w akcji KRYPTONIM „ZEN” i wraz z agentami CIA tropi wciąż nieuchwytnego terrorystę nr 1 - Osamę bin Ladena.

Agent Marek Grabowski od kilku miesięcy przekazuje do centrali informacje, z których wynika, że zaciska sieć wokół Ajmana az-Zawahiriego – z-cy bin Ladena. Szefowie nie do końca ufają Grabskiemu, twierdzą wręcz, że to pozorowana akcja agenta, który w ten sposób wyciąga z budżetu wywiadu pieniądze dla siebie.

Ulegając naciskom CIA, szef polskiego wywiadu wojskowego konstruuje misterny plan i podsuwa politykowi z partii opozycyjnej tajne dokumenty dotyczące przeszłości i obecnej akcji szpiega. Polityk podchwytuje temat - ogłasza publicznie te rewelacje, jednak sytuacja wymyka się spod kontroli. Wtedy do akcji wkracza najemnik Jerry...

Jak wiadomo, panowie ze służb specjalnych to mało mili chłopcy, jeśli więc lubisz akcję, miłość, krew i zdradę, to zapraszam do lektury książki pt: KRYPTONIM ZEN.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 13.85 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
14.86 zł empik.pl
mobi epub
16.24 zł ebuczek.pl
pdf
13.85 zł gandalf.com.pl
pdf
14.12 zł swiatebookow.pl
pdf
14.86 zł legimi.com
pdf
14.86 zł virtualo.pl
pdf
16.45 zł ibuk.pl
pdf
21.20 zł zinamon.pl
pdf
23.50 zł litres.pl
pdf
23.50 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Kryptonim "Zen". Służby specjalne. Zawód szpieg"