Snajper uwodziciel

Autor: o. Fabian Błaszkiewicz SJ

Wydawnictwo: RTCK Wydawnictwo

Oszczędzasz: 0%

„Co to znaczy być prawdziwym mężczyzną i jak się komunikować z drugą połową, żeby zadziałało? Posłuchaj i zmierz się, najpierw z samym sobą, a później z tą wybraną i jedyną. Polecam” – Radosław Pazura

„Początkowo chciałem zatytułować to seminarium «Dlaczego mężatki są łatwiejsze? I jak sprawić, żeby Twoja żona chciała tylko Ciebie».
Dlaczego?
Oczywiście, żeby żonatych mężczyzn wyrwać z letargu i zmusić do myślenia: Chłopy! (…) Uwodzenie na ślubie się nie kończy!
Wielu mężczyznom wydaje się, że gorący romans, który wymaga od faceta twórczego myślenia i odwagi, to domena młodzieńców albo jeszcze ewentualnie narzeczonych. Tymczasem mężczyzna im starszy, im dłużej związany z kobietą, tym potężniejszą powinien dysponować charyzmą osobistą, mądrością i siłą.
Przede wszystkim dlatego, że obiecał wybrance swego serca miłość, a ta może się skutecznie wyrazić tylko w romansie, który się rozwija. Który wciąż zaskakuje. Który zaprasza w podróż, przygodę i rozkosz odkrywania nowych światów.
Po drugie, w życiu mężczyzny pojawiają się inne kobiety: córki, wnuczki. Im także musi objawić w sobie wzorzec uwodziciela, jeśli zależy mu, by później znalazły sobie takich mężczyzn, z którymi mogłyby być szczęśliwe.
Uznałem, że wiedza na temat etycznego uwodzenia potrzebna jest też mężczyznom młodym i tym, którzy wciąż szukają miłości swego życia. Zwłaszcza że całe bycie uwodzicielem to nie kwestia (…) technik, strategii czy skryptów wykutych na blachę. (…) to potężne zadanie wykształcenia w sobie męskiej tożsamości i kręgosłupa. Im wcześniej się zacznie tę budowę, tym lepiej” – o. Fabian Błaszkiewicz SJ

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 27,99

Formaty Cena Księgarnia
pdf
27,99 zł publio.pl

o. Fabian Błaszkiewicz SJ - inne e-booki

E-booki podobne do "Snajper uwodziciel"