Stasi i dziecko

Autor: David Young

Wydawnictwo: Marginesy

Oszczędzasz: 29%

Wschodni Berlin, rok 1975. Przy Murze Berlińskim znaleziono zwłoki młodej dziewczyny. Na miejsce przyjeżdżają porucznik Karin Müller i jej zastępca Werner Tilsner. Zjawia się także oficer Stasi. Informuje, że dziewczyna została zastrzelona podczas ucieczki na Zachód.
Porucznik Müller uświadamia sobie jednak, że ta śmierć jest inna – dziewczyna uciekała, to prawda, ale na Wschód…
Kim była? Dlaczego miejsce zbrodni przypomina upozorowaną scenę? Dlaczego Stasi tak bardzo stara się zniechęcić Müller do zadawania pytań? Z jakiego powodu śledztwo prowadzi ją niebezpiecznie blisko własnego domu?
Wartki kryminał dziejący się w świecie, w którym niemal każdy jest donosicielem, w którym nikomu nie można ufać i w którym najmniejszy błąd lub niewłaściwy żart mogą skończyć się bolesnym upadkiem. A najczęściej śmiercią.

„Jeśli pamiętacie «Życie na podsłuchu» i kryminały Philipa Kerra, ta książka jest stworzona dla was. Young już zdążył dowieść, że jego nazwisko na stałe zapisze się w historii thrillerów” – Raven Crime Reads

„Zręczna, błyskotliwie poprowadzona akcja. Przekonujące postaci i fascynujący świat – zarwałam noc, żeby skończyć czytać!” – Gilly Macmillan, autorka „Dziewięciu dni”

„Young doskonale oddał strach i paranoję obecną na wschodzie Niemiec. Aż trudno uwierzyć, że to debiut!” – The Crime Warp

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 21.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.90 zł empik.pl
mobi epub
26.33 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.52 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  18.60 zł
w programie Nexto Premium
28.83 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
31.00 zł legimi.com
mobi epub
31.00 zł virtualo.pl

David Young - inne e-booki

E-booki podobne do "Stasi i dziecko"