Nastolatek dla początkujących

Autor: Leszek K. Talko

Wydawnictwo: Zwierciadło

Oszczędzasz: 18%

Trudno dziwić się konsternacji rodziców, gdy zamiast dobrze znanego, może czasem kapryśnego, ale jakże uroczego dziecka, nagle pojawia się w domu tajemnicza, nieodgadniona istota.
NASTOLATEK
W szkole ogląda z kolegami i koleżankami filmiki na youtube, wraca ze szkoły i nieustannie gra na komórce, doprowadzając rodziców do pasji. Wieczorem niemal nie odchodzi od konsoli i najwyraźniej gada z jakimiś ludźmi przez mikrofon. Przez cały czas jest gdzieś indziej (w tym 24/7 w mediach społecznościowych), a jeśli już cokolwiek powie o miejscach, w których bywa, to i tak nic z tego nie rozumiemy.
Oto on, NASTOLATEK, istota tajemnicza.
Autor bestsellerowego cyklu „Dziecko dla…” – Leszek Talko – postanowił odbyć podróż do świata, a raczej cyberświata, nastolatków. Terra incognita, o której dorośli nie wiedzą niemal nic.

O Autorze:
LESZEK TALKO – felietonista, publicysta i pisarz. Uznanie czytelników przyniosły mu pisane wspólnie z żoną Moniką Piątkowską cykle felietonów ukazujące się w „Gazecie Wyborczej” zebrane następnie w książkach „Talki w wielkim mieście” oraz „Talki z resztą”. Ojciec dwójki dzieci, swoje doświadczenia opisał w książkach „Dziecko dla początkujących”, „Dziecko dla średnio zaawansowanych”, „Dziecko dla profesjonalistów” i „Dziecko dla odważnych” oraz w serii „Pitu i Kudłata”. Pod pseudonimem Wiktor Hagen wydał trzy znakomite kryminały.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 29,33

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
29,33 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 27,47 zł
(dla stałych klientów)
30,52 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
33,03 zł swiatebookow.pl
mobi epub
35,90 zł empik.pl
mobi epub
  21,54 zł
w programie Nexto Premium
35,90 zł nexto.pl
mobi epub
35,90 zł virtualo.pl
mobi epub
25,90 zł
(z kodem prom.)
35,90 zł woblink.pl
mobi epub
35,90 zł publio.pl
mobi
34,10 zł zinamon.pl
epub
34,10 zł zinamon.pl

Leszek K. Talko - inne e-booki

E-booki podobne do "Nastolatek dla początkujących"