Autor: Leszek K. Talko

Znaleziono: 11 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 24.90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-04-13
  Nowe opowiadania o ciekawych przygodach kultowych bohaterów. Jakie zwierzę podkrada kanapki? Jakie skarby kryją się w ogródku? Do czego mogą się przydać nowe buty? Kto może wyłonić się z jeziora? I jak sprawić, żeby nagle...(więcej)
 • Trudno dziwić się konsternacji rodziców, gdy zamiast dobrze znanego, może czasem kapryśnego, ale jakże uroczego dziecka, nagle pojawia się w domu tajemnicza, nieodgadniona istota.NASTOLATEKW szkole ogląda z kolegami i koleżankami filmiki na...(więcej)
 • od 29.90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-10-25
  W życiu czasem bywa pod górkę, ale tym razem życie naprawdę przesadziło… Jakby nie było dosyć, że Kunegunda Paciorek nie znosi swojego imienia i nazwiska (będziemy ją nazywać tak jak sobie życzy - K. - Kej - krótko i drapieżnie),...(więcej)
 • SOS! W domu pojawia się małe stworzenie, które ryczy nie na żarty, za krótko śpi, ssie palec, robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Jakim cudem ludzkość nie wymarła, skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? A...(więcej)
 • od 6.30 zł Brak ofert
  Najdowcipniejszy wśród reporterów i najbardziej reporterski wśród pisarzy. Leszek K. Talko, autor felietonów, kryminałów i książek dla dzieci przedstawia swoje najlepsze reporterskie teksty. Minibook zawiera następujące reportaże:–...(więcej)
 • od 27.22 zł Brak ofert
  Przetrwać w dobie fejsbuka i nie oszaleć!A co jeśli......nie chcesz słuchać pytań o to, kiedy wreszcie porzucisz stan panieński, bo latka lecą?...zamierzasz spędzić święta z dala od pełnej dobrych intencji rodziny,ale nie wiesz, jak im...(więcej)
 • od 22.40 zł Brak ofert
  Jak zwabić do domu solidnego rzemieślnika i spowodować, by naprawił cieknący kran? Jak znaleźć idealną opiekunkę do dziecka? Jak spotkać prawdziwą miłość? Albo idealnie przygotować się do rozmowy o pracę, dać sobie...(więcej)
 •   Brak ofert
  Pomimo sprzeciwu Kazików, Roszków i Edzia Obsta Talki powracają – drugim wyborem felietonów z cyklu Po robocie przy sobocie. Małżeński przegląd prasowy Talków, ukazujących się co tydzień w „Gazecie Wyborczej”. Czytelnikom Talków z...(więcej)
 • od 23.92 zł Brak ofert
  "SOS! W domu pojawia się małe stworzenie, które ryczy nie na żarty, za krótko śpi, ssie palec, robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Podobno człowiek może się przyzwyczaić do wszystkiego. Więc kiedy w domu pojawił się Pitu (wtedy...(więcej)
 • od 20.93 zł Brak ofert
  Pitu i Kudłata lubią się wymądrzać. No co? Przecież swoje już wiedzą – na przykład gdzie można spotkać Wielką Stopę, ilu było Alibabów, jak kupić rażącą prądem pamiątkę albo jak być mumią. Mama z tatą muszą się jeszcze...(więcej)
 • od 18.83 zł Brak ofert
  "Dwa lata po porwaniu w Afryce, z którego Stasiowi i Nel udało się wyrwać, chłopak z ojcem trafia do Indii. W Madrasie z niecierpliwością oczekuje na Nel. Tymczasem dziewczynka znika bez śladu. Staś i jego nowi przyjaciele, Mungo Jones i...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: