Blisko i bezpiecznie

Autor: Jan Karon

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Stron: 564

Opłacalność: 4.51 zł/100 stron

Oszczędzasz: 18%

11 tom cyklu ciepłych powieści obyczajowych o perypetiach mieszkańców małego miasteczka Mitford. Radości i troski lokalnej społeczności pochłonęły miliony czytelników na całym świecie.

Ojciec Tim Kavanagh i jego żona Cynthia, po pięciu latach emerytury, przerwie w pełnieniu obowiązków pastora w Lord’s Chapel, i „wakacyjnej” wyprawie do ziemi jego irlandzkich przodków, wracają do Mitford.

Ojciec Tim cieszy się z powrotu, ale jednocześnie odczuwa dotkliwy brak czegoś, co dotąd nierozerwalnie związane było z jego życiem w Mitford - ambony. Jednak gdy ktoś chce mu umożliwić głoszenie kazań, dochodzi do wniosku, że tak naprawdę wcale już tego nie potrzebuje. Być może utracił pasję?

Tymczasem adoptowany syn ojca Tima, Dooley, zmaga się z  namiętnością  do pięknej i utalentowanej Lace Turner oraz marzeniem, aby na wsi objąć praktykę weterynaryjną. Brat Dooleya, Sammy, nadal wściekły na matkę za to, że go porzuciła, niszczy jedną z cennych rzeczy ojca Tima, a Hope Murphy, właścicielka Księgarni Szczęśliwych Zakończeń, staje przed niebezpieczeństwem utraty nienarodzonego dziecka i biznesu, na który ciężko pracowała.

W czasie gdy dzieje się to wszystko, swoje podwoje otwiera Wanda’s Feel Good Café, dzięki internetowej grze słownej rozkwita pewien romans, była burmistrz Mitford rozpoczyna kampanię o reelekcję, a tygodnik „Muse” zadaje niepokojące pytanie: „Czy Mitford nadal dba o swoich?”.

Wielowątkowa, urzekająca opowieść o małomiasteczkowej społeczności, jej problemach i radościach, osadzona w malowniczym miasteczku, w którym czas płynie wolniej, co jednak wcale nie oznacza, że jest nudno. Wręcz przeciwnie!

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 25,45

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 22,91 zł
(dla stałych klientów)
25,45 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25,97 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26,35 zł empik.pl
mobi epub
26,35 zł ibuk.pl
mobi epub
27,90 zł ravelo.pl
mobi epub
27,90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  18,60 zł
w programie Nexto Premium
29,45 zł nexto.pl
mobi epub
31,00 zł litres.pl
mobi epub
31,00 zł virtualo.pl
mobi epub
31,00 zł publio.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
31,00 zł legimi.com
mobi epub
22,00 zł
(z kodem prom.)
32,00 zł woblink.pl
mobi
27,90 zł zinamon.pl
epub
27,90 zł zinamon.pl

Jan Karon - inne e-booki

E-booki podobne do "Blisko i bezpiecznie"