Dziennik "MentalWay" - Q4 2017 w wersji PDF

Autor: Michał Wawrzyniak

Wydawnictwo: MentalWay

Pełen inspiracji dziennik MentalWay!

Każdego dnia znajdziesz w nim #MentalFrame, Fiszkę lub cytat Michała Wawrzyniaka. Ważnym punktem kalendarza będzie zapisywanie stanu gry, aby maksymalnie ułatwić Ci śledzenie swoich efektów. Dziennik jest poświęcony czwartemu kwartałowi 2017 roku.

Na każdy dzień przypadnie jedna strona - możesz na niej planować bieżące zadania. Dodatkowo znajdą się też istotne według nas elementy. Sami używamy ich do planowania na rok, a nawet dwa do przodu. Nie musisz się więc przejmować, że kwartalny dziennik utrudni Ci planowanie. Wręcz przeciwnie, ułatwi Ci wysoką efektywność dając odpowiednie proporcje do planowania krótko i długo terminowego!

1. Wyzwanie 3 KropekPo tym jak tysiące osób wzięło udział w Wyzwaniu i zaczęło rozwiązywać 3 główne życiowe problemy (Nie mamy czasu, nie mamy pieniędzy, jesteśmy pomieszani) zdecydowaliśmy, że musimy to zawrzeć w kolejnej edycji dziennika. Rozwiązaniem jest poświęcenie kilkunastu minut dziennie i wykonanie 3 prostych kroków, w których dziennik to ułatwi.

2. Nowe wybrane pytania na każdy dzień z najnowszego zestawu fiszek Filar 3: KarieraNajświeższe pytania wyselekcjonowane z książki, filmów i niepublikowanych materiałów Michała Wawrzyniaka.

Układ: 1 dzień na 1 stronie

+ Elementy ułatwiające planowanie i wysoką wydajność

+ Inspiracja na każdy dzień

+ Narzędzia do mierzenia Twoich efektów

+ Fiszki


+ #MentalFrame


+ Kalendarz


+ Notes

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

Michał Wawrzyniak - inne e-booki

E-booki podobne do "Dziennik "MentalWay" - Q4 2017 w wersji PDF"