Prawa medycyny

Autor: Siddhartha Mukherjee

Wydawnictwo: Mamania

Książka, która zachwyci i lekarzy, i pacjentów. Nagrodzony Pulitzerem autor, jeden z najbardziej cenionych w świecie onkologów, odsłania tajniki zasad, które rządzą medycyną, i pokazuje, jak ich zrozumienie może pomóc nam wszystkim.

Ponad dziesięć lat temu, kiedy Siddhartha Mukherjee był młodym, wykończonym i samotnym lekarzem-rezydentem, zaczął się zastanawiać nad fundamentalnym pytaniem: czy medycynę w ogóle można nazywać nauką? Każda dziedzina nauki musi opierać się na wielokrotnie powtarzanych eksperymentach, opisywać uniwersalne prawa natury – a medycyna? Czy z nią jest tak samo?

Mukherjee poświęcił swoją karierę rozważaniom nad tym pytaniem – pytaniem, na które odpowiedź może całkowicie odmienić sposób myślenia o medycynie. Efektem tych rozważań jest ta właśnie książka. Bada w niej najciekawsze przypadki w swojej karierze, które pozwoliły mu zidentyfikować trzy najbardziej kluczowe reguły, które rządzą medycyną.

Pełna szczegółów historycznych i opowieści o współczesnych medycznych cudach książka, która w fascynujący sposób pozwala zajrzeć za kulisy medycznych odkryć, o których często nie mamy pojęcia. To rzecz nie tylko dla medyków, ale i wszystkich tych, którzy chcą lepiej zrozumieć, jak chorujemy i jak jesteśmy leczeni. To fundament dla nowego sposobu rozumienia medycyny, teraz i w przyszłości.

Siddhartha Mukherjee onkolog, naukowiec, autor książek „Cesarz wszech chorób. Biografia raka” i „Gen. Ukryta historia”, laureat Nagrody Pulitzera. Publikuje w Nature, The New England Journal of Medicine, Cell i The New York Times. Mieszka w Nowym Jorku z żoną i córkami.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 22,57

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 20,31 zł
(dla stałych klientów)
22,57 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22,77 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  16,34 zł
w programie Nexto Premium
25,87 zł nexto.pl
mobi epub
25,87 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 24,40 zł
(dla stałych klientów)
27,11 zł ebookpoint.pl
mobi epub
od 24,40 zł
(dla stałych klientów)
27,11 zł ebookpoint.pl
mobi epub
od 24,40 zł
(dla stałych klientów)
27,11 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27,23 zł legimi.com
mobi epub
31,89 zł virtualo.pl
mobi
24,60 zł zinamon.pl
epub
24,60 zł zinamon.pl

Siddhartha Mukherjee - inne e-booki

E-booki podobne do "Prawa medycyny"