Genetyka zachowania w psychologii i psychiatrii

Autor: Wojciech Łukasz Dragan, Włodzimierz Oniszczenko

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar

Oszczędzasz: 40%

„Genetyka zachowania w psychologii i psychiatrii” to książka szczególna. Opisano w niej wyniki badań nad genetycznymi i środowiskowymi uwarunkowaniami ludzkich zachowań. Wszystkie cytowane badania zostały przeprowadzone w ostatniej dekadzie, przy wykorzystaniu metody bliźniąt oraz technik molekularnych.
Autorzy Włodzimierz Oniszczenko i Wojciech Łukasz Dragan skupili się przede wszystkim na cechach i strukturze osobowości, zdolnościach poznawczych i pamięci, postawach, orientacji seksualnej i tożsamości płciowej. Ponadto omówili zaburzenia osobowości, zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe i stres, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, patologiczny hazard oraz schizofrenię, autyzm, ADHD i destrukcyjne zaburzenia zachowania.
Ta pionierska praca, napisana przez psychologów specjalizujących się w genetyce zachowania, daje wgląd w rozwijające się dziś na świecie tendencje. Książka jest adresowana do wszystkich czytelników zainteresowanych problematyką genetycznego podłoża zarówno normalnych, jak i zaburzonych zachowań ludzkich.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.26 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 28,65

Formaty Cena Księgarnia
pdf
28,65 zł gandalf.com.pl
pdf
30,03 zł vagabook.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
31,20 zł ibuk.pl
pdf
od 28,08 zł
(dla stałych klientów)
31,20 zł ebookpoint.pl
pdf
35,10 zł zinamon.pl
pdf
47,97 zł publio.pl

E-booki podobne do "Genetyka zachowania w psychologii i psychiatrii"