ISBN:9788374880084

Elementy prawoznawstwa i prawa cywilnego Prawo dla nieprawników

Autor: Romuald Romański

Wydawnictwo: Placet

Stron: 208

Opłacalność: 12.31 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 25.60 zł.

Oszczędzasz: 20%

W dzisiejszym świecie prawo jest jednym z głównych regulatorów życia społecznego. Nic więc dziwnego, że jego znajomość jest wręcz niezbędna każdemu członkowi społeczeństwa.

Prawo towarzyszy nam stale i wciąż, dosłownie od chwili narodzin do śmierci. Spełnia ogromną (czasem może nawet zbyt dużą) rolę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym każdego z nas. Umiejętność sprawnego poruszania się w meandrach prawa jest niezbędna, zwłaszcza wszystkim tym, którzy pragną znaleźć zatrudnienie w administracji publicznej bądź prywatnej, a także w sferze politycznej lub gospodarczej, niezależnie od funkcji jaką pełnią lub zamierzają pełnić. Dlatego też program zdecydowanej większości uczelni wyższych obejmuje – w węższym lub szerszym zakresie – naukę podstawowych dziedzin prawa.
Seria "Prawo dla Nieprawników" – a w niej ten właśnie pierwszy wolumin – jest adresowana do studentów wszystkich uczelni o charakterze nieprawniczym oraz wszystkich działajacych w gospodarce po to, aby ułatwić im opanowanie materiału i zdanie egzaminów (też w praktyce) z, przynajmniej części, obowiązujących ich zagadnień prawnych.
Planujemy, że ukaże się kilka woluminów. Pierwszy, który właśnie oddajemy do rąk czytelnika obejmuje wybrane, podstawowe wręcz elementy prawoznawstwa oraz prawa cywilnego, a w jego ramach część ogólną, prawo rzeczowe oraz zobowiązania. Drugi wolumin, który ukaże się niebawem, będzie poświęcony wybranym elementom prawa gospodarczego.
Tą serię warto kolekcjonować!!!
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 25.60 zł

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
29.68 zł swiatebookow.pl
epub pdf
  19.36 zł
w programie Nexto Premium
30.00 zł nexto.pl
pdf
od 23.04 zł
(dla stałych klientów)
25.60 zł ebookpoint.pl
pdf
27.24 zł ebuczek.pl
pdf
27.24 zł ebuczek.pl
pdf
27.32 zł legimi.com
pdf
27.32 zł virtualo.pl
pdf
27.85 zł gandalf.com.pl
pdf
28.80 zł zinamon.pl
pdf
32.00 zł publio.pl
pdf
od 6.92 zł
(dostęp online)
32.00 zł ibuk.pl

Romuald Romański - inne e-booki

E-booki podobne do "Elementy prawoznawstwa i prawa cywilnego Prawo dla nieprawników"