Fundusze UE 2007-2013 dla samorządów terytorialnych

Autor: Anna Szymańska

Wydawnictwo: Placet

Oszczędzasz: 22%

Starałam się maksymalnie prosto umożliwić wszystkim przyswojenie nowych zasad i funduszy – tu szczególnie funduszy dla samorządów terytorialnych – nowych programów operacyjnych oraz wskazać sposoby poszukiwania dofinansowania dla projektów, a także “oswoić” wszystkich z “nowomową” eurobiurokratów. Sprawdziłam niejednokrotnie, na osobach które szkoliłam, jak rozumieją np. “równość szans”? Otóż ile osób było na szkoleniu – tyle było definicji. A w rozumieniu UE to równość szans kobiet i mężczyzn w dostępie do pracy, wykształcenia, zarobków, polityki. Wyjaśniam to bardzo szczegółowo w rozdziale dotyczącym polityk horyzontalnych.

Ci, którzy czytali moje poprzednie książki trafią tu zapewne na powtórzenia. Jest to zabieg konieczny, ponieważ poradniki pisane są dla beneficjentów różnych sektorów, a nie wiem, czy i kto będzie chciał przeczytać wszystko co napisałam o funduszach. Zapewne każdy sięgnie po tę książkę, która interesuje go najbardziej.

W każdej kolejnej książce znajduje się coraz więcej aktualizacji, ponieważ proces programowania w Polsce jest jeszcze niedokończony (chociaż pierwsze wytyczne UE dotyczące nowego okresu finansowania ukazały się już w 2005 roku). Cóż, mamy tysiące “ważniejszych” spraw, niż programowanie wydatkowania wielkich pieniędzy.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.32 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 45,83

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 41,25 zł
(dla stałych klientów)
45,83 zł ebookpoint.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
47,20 zł ibuk.pl
pdf
50,02 zł gandalf.com.pl
pdf
53,10 zł ravelo.pl
pdf
53,10 zł zinamon.pl
pdf
56,05 zł swiatebookow.pl
pdf
59,00 zł legimi.com
pdf
59,00 zł publio.pl
pdf
59,00 zł virtualo.pl

Anna Szymańska - inne e-booki

E-booki podobne do "Fundusze UE 2007-2013 dla samorządów terytorialnych"