ISBN:9788375085693

Drugie dziecko

Autor: Charlotte Link

Wydawnictwo: Sonia Draga

Stron: 520

Opłacalność: 4.79 zł/100 stron

Oszczędzasz: 25%

W niewielkim, sennym nadmorskim miasteczku w północnej Anglii zostaje w wyjątkowo bestialski sposób zamordowana studentka. Policja drepcze w miejscu, gdyż morderca nie zostawił żadnych śladów.

Parę miesięcy później, w pobliżu samotnej farmy, zamieszkałej przez zdziwaczałego wdowca i jego córkę, zostaje popełniona kolejna zbrodnia. Tym razem ofiarą pada starsza kobieta.

Ambitna i żądna sukcesu komisarz Valerie Almond za wszelką cenę pragnie złapać sprawcę. Podejrzewa, że klucz do rozwiązania tajemniczych morderstw tkwi w przeszłości rodziny drugiej z ofiar. Nie przypuszcza jednak, że tajemnica będzie sięgać aż czasów drugiej wojny światowej, kiedy to w miasteczku pojawiła się z ewakuowanego Londynu dwójka dzieci.

Valerie odkrywa, że wszelki ślad po jednym z dzieci, niedorozwiniętym umysłowo chłopcu, bezpowrotnie zaginął. Co się stało z drugim dzieckiem? Czyżby powrócił teraz jako dorosły mężczyzna, by się okrutnie zemścić? Jeśli tak, to za co? Czy uderzy po raz trzeci? Jaką mroczną tajemnicę kryje odludna farma i jej dziwni mieszkańcy? 

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 24.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.90 zł empik.pl
mobi epub
od 23.76 zł
(dla stałych klientów)
26.40 zł ebookpoint.pl
mobi epub
33.00 zł virtualo.pl
mobi epub
  19.80 zł
w programie Nexto Premium
33.00 zł nexto.pl
mobi epub
33.00 zł swiatebookow.pl

Charlotte Link - inne e-booki

E-booki podobne do "Drugie dziecko"