Poradnik dla zarządcy budynku biurowego

Autor: Agnieszka Chamarzyńska

Wydawnictwo: Poltext

Oszczędzasz: 35%

Publikacja obejmuje najważniejsze zagadnienia występujące w procesie zarządzania biurowcami, w przystępny sposób przedstawia, na czym polega ta działalność w praktyce, poczynając od przejmowania nieruchomości w zarząd i ukształtowania właściwych relacji pomiędzy właścicielem a zarządcą poprzez kwestie prawne i finansowe, tworzenie podstawowych dokumentów, takich jak umowa o zarządzanie, biznesplan i budżet, raporty, zarządzanie najmem i zasady współdziałania z najemcami, serwisy i media aż do zagadnień z zakresu obsługi technicznej i ochrony środowiska.
Książka zawiera wiele pomocnych przykładów, procedur i schematów postępowania, tabel, wzorów dokumentów itd. Praktyczne porady są uzupełnione o niezbędne wiadomości teoretyczne, przepisy prawa i objaśnienia szeregu zagadnień i dylematów prawnych pojawiających się w zarządzaniu obiektami biurowymi.

Autorka podaje też wiele cennych wskazówek, gdzie należy szukać dodatkowych informacji na temat poszczególnych zagadnień związanych z zarządzaniem oraz wskazuje wszystkie najważniejsze sprawy, o których powinien wiedzieć i pamiętać każdy zarządca nieruchomości w swojej codziennej działalności. Poradnik adresowany jest do zarządców nieruchomości i osób przygotowujących się do wykonywania tego zawodu, deweloperów inwestujących w budowę lub rewitalizację obiektów biurowych, właścicieli nieruchomości komercyjnych, pracowników odpowiedzialnych w firmach za wynajem powierzchni na działalność gospodarczą.

Agnieszka Chmarzyńska – absolwentka prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od kilkunastu lat związana zawodowo z nieruchomościami, w tym od dziewięciu lat z nieruchomościami komercyjnymi. Pracowała między innymi w dziale wynajmu powierzchni biurowych oraz jako administrator nieruchomości w międzynarodowej firmie deweloperskiej i inwestycyjnej, prowadziła także własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecnie pracuje na stanowisku zarządcy nieruchomości w międzynarodowej firmie świadczącej usługi z zakresu nieruchomości komercyjnych. Posiada licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz zarządcy nieruchomości. Jest autorką szeregu publikacji poświęconych tematyce nieruchomości.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 27,30

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
27,30 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub
33,53 zł onepress.pl
bez DRM mobi epub
od 30,18 zł
(dla stałych klientów)
33,53 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
35,06 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
35,62 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
37,71 zł eplaton.pl
bez DRM mobi epub
37,71 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
37,71 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
  25,14 zł
w programie Nexto Premium
39,81 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
31,90 zł
(z kodem prom.)
41,90 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
41,90 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
41,91 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
41,91 zł publio.pl
bez DRM mobi
35,60 zł zinamon.pl
bez DRM epub
35,60 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Poradnik dla zarządcy budynku biurowego"