ISBN:9788375780604

Wiedźmin: Sezon burz

Autor: Andrzej Sapkowski

Seria wydawnicza: Saga o Wiedźminie

Wydawnictwo: SuperNowa

Stron: 572

Opłacalność: 5.24 zł/100 stron

Oszczędzasz: 10%

Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi.

„Nigdy nie mów nigdy!” W powieści pojawiają się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh Geralta – bard i poeta Jaskier – oraz jego ukochana, zwodnicza czarodziejka Yennefer, ale na scenę wkraczają też dosłownie i w przenośni postaci z zupełnie innych bajek. Ludzie, nieludzie i magiczną sztuką wyhodowane bestie.

Opowieść zaczyna się wedle reguł gatunku: od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Wiedźmin stacza morderczą walkę z drapieżnikiem, który żyje tylko po to, żeby zabijać, wdaje się w bójkę z rosłymi, niezbyt sympatycznymi strażniczkami miejskimi, staje przed sądem, traci swe słynne miecze i przeżywa burzliwy romans z rudowłosą pięknością, zwaną Koral. A w tle toczą się królewskie i czarodziejskie intrygi. Pobrzmiewają pioruny i szaleją burze. I tak przez 404 strony porywającej lektury.

WIEDŹMIN - SEZON BURZ to w wiedźmińskiej historii rzecz osobna, nie prapoczątek i nie kontynuacja. Jak pisze Autor: Opowieść trwa. Historia nie kończy się nigdy…

Najlepsza cena: Legimi
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 29.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16.67 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
29.99 zł legimi.com
mobi epub
33.33 zł publio.pl

Andrzej Sapkowski - inne e-booki

Saga o Wiedźminie - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Wiedźmin: Sezon burz"