ISBN:9788375822045

Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji. Jak skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?

Autor: Andrzej Stefańczyk

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 23%

W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?

Nie da się ukryć, że psychologia manipulacji budzi coraz większe zainteresowanie wśród naszego społeczeństwa. Powstało wiele publikacji na ten temat, firmy szkoleniowe proponują kursy związane z tą tematyką ucząc jak profesjonalnie manipulować? Ten wzrost zainteresowania manipulacją budzi coraz większe obawy. Nie masz już pewności czy Twój kolega lub koleżanka z pracy zna manipulację? Nie wiesz kiedy możesz być poddany wyrafinowanej manipulacji, która może zaprowadzić Cię na manowce. Czy można temu zaradzić? Abyś bezpiecznie osiągał swoje cele i dążył do sukcesu? Z pewnością, możesz temu zaradzić.

Nie chodzi tu jednak tylko o to jak potężnym narzędziem oddziaływania jest ta wiedza, nie chodzi o skuteczny kontakt, ani o to, że ktoś zrobi to czego od niego oczekujemy. Tu chodzi o coś znacznie cenniejszego.

Ta wiedza pozwoli Ci powiedzieć sobie: "Teraz nareszcie rozumiem. Rozumiem dlaczego niektórzy zachowywali się w taki sposób wobec mnie. Rozumiem dlaczego kupiłem to czego nie chciałem. Rozumiem dlaczego zgodziłem się z poglądem, który tak na prawdę nie miał sensu. Mam świadomość dlaczego dałem się oszukać. Rozumiem dlaczego pozwoliłem innym decydować o sobie".

Co jest najlepszą obroną? Niektórzy twierdzą, że Atak! I coś w tym jest, Twoim "atakiem" może być wiedza zawarta w tej książce. Sama świadomość jest potężną tarczą, która będzie chronić Ciebie i Twoje cele.

"Ostrzegam, że nabycie takiej wiedzy pociąga za sobą pewne konsekwencje. Znika bowiem błoga nieświadomość i naiwność. Prawda potrafi być okrutna. Lepiej jednak wiedzieć, że ktoś nami manipuluje niż nieświadomie podlegać jego woli."

- Andrzej Stefańczyk, autor publikacji

Nie daj sobą manipulować. Niech hasło wywieranie wpływu przestanie być Ci obce. Niech pracuje na Twoją korzyść (albo na Twój sukces)

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że manipulacja jest obecna prawie wszędzie. Czy potrafisz jednak zachować się i reagować na nią odpowiednio? Wiesz jak wykorzystać perswazję i wywieranie wpływu tak aby pracowały dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie?

Na początek wystarczy, że powiesz sobie: "Teraz moja kolej. Moja kolej na działanie. Nie pozwolę już nikomu na manipulowanie sobą."

Zobacz, czego nauczysz się dzięki publikacji "Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji":

 

Będziesz śmiać się z nieudolnej manipulacji innych ludzi mając świadomość wiedzy i praktycznych porad zawartych w tej książce.

 • Zrozumiesz w jaki sposób można nakłonić innych do podjęcia lub zmiany jakiejś decyzji
 • Zrozumiesz w jaki sposób można wpływać na emocje innych ludzi skłaniające ich do określonego zachowania
 • Zrozumiesz istotę komunikacji międzyludzkiej i wpływ poszczególnych jej składników na proces wywierania wpływu na innych ludzi
 • Będziesz wiedział w jaki sposób skutecznie obronić się przed manipulacją, tak, aby czuć się bezpiecznie.

  Czego jeszcze dowiesz się z publikacji "Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji":

 • Poznasz istotę psychomanipulacji oraz zrozumiesz jak działają poszczególne techniki psychomanipulacyjne, zwłaszcza te, które mają charakter przymuszający i ograniczający wolność samostanowienia
 • Poznasz techniki stosowane przez różnego rodzaju naciągaczy, spryciarzy, cwaniaków i innych manipulantów
 • Poznasz reguły jakie rządzą zachowaniem społecznym i nauczysz się je wykorzystywać na własną korzyść i bronić się przed ich wykorzystaniem przez innych

  "Człowiek urodził się wolny, a wszędzie jest w kajdanach."

  - Jean Jacques Rousseau

  Czy chcesz czuć się człowiekiem wolnym od manipulacji i chciałbyś zerwać swoje kajdany raz na zawsze? Tak? Z przyjemnością zapraszam Cię do zapoznania się z tym praktycznym poradnikiem już teraz!

 • Najlepsza cena: Septem
  LUB
  Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

  Znaleziono 9 ofert ebooków od 27.06 zł

  Formaty Cena Księgarnia
  mobi epub
  31.50 zł swiatksiazki.pl
  pdf
  27.06 zł septem.pl
  pdf
  od 24.35 zł
  (dla stałych klientów)
  27.06 zł ebookpoint.pl
  pdf
  27.96 zł inverso.pl
  pdf
  30.41 zł ibuk.pl
  pdf
    20.97 zł
  w programie Nexto Premium
  32.50 zł nexto.pl
  pdf
  34.95 zł publio.pl
  pdf
  34.95 zł legimi.com
  pdf
  34.95 zł virtualo.pl

  Andrzej Stefańczyk - inne e-booki

  E-booki podobne do "Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji. Jak skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?"