Trzej Muszkieterowie Dwadzieścia Lat Później Tom I

Autor: Aleksander Dumas

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Stron: 367

Opłacalność: 2.66 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Powieść jest kontynuacjąTrzech muszkieterów, a dalsze losy jej bohaterów komplikują się, nabierając rozpędu, mimo upływu czasu.

Atos, Portos, Aramis, d'Artagnan zostali politycznymi przeciwnikami i są zmuszeni walczyć z sobą. Zmieniła się też sytuacja polityczna XVII-wiecznej Francji. Rządzi regentka Anna Austriaczka, natomiast miejsce Richelieu zajął ambitny kardynał Mazarin. D'Artagnan i Portos pomagają stronnictwu królewskiemu, Aramis i Atos popierają frondę i bunt paryżan. Pojawia się skrytobójczy mściciel Milady Winter, podążając trop w trop za czterema bohaterami. Różnice poglądów nie wpływają jednak na przyjaźń, jaką przysięgli sobie muszkieterowie, choć z pewnością oddziałują na zawrotne tempo ich przygód.

 

Seria Książka do plecaka zawiera starannie wybrane powieści autorstwa Hanny Ożogowskiej, Karola Maya, Aleksandra Dumasa, Thomasa Mayne Reida i Waltera Scotta. Jest przeznaczona zarówno dla młodych, jak i dojrzałych czytelników, którzy nie zapominają o spakowaniu książek przed wyjazdem na wakacje lub krótką weekendową podróż. Dwadzieścia  jeden  tytułów tej serii zadowoli nawet najbardziej wybrednych wędrowców. Z pewnością pochłoną ich opowieści o dawnym PRL-u, Dzikim Zachodzie,  XVII-wiecznej Francji i XVIII-wiecznej Szkocji. Zafascynują opisy Himalajów, niekończących się prerii, francuskiego dworu Ludwika XIII, a  także mrocznej atmosfery szkockiego zamku. Każda z książek jest  doskonałym uzupełnieniem rozpoczętej podróży, stanowiąc jedną z jej ważniejszych atrakcji.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 9,76

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
  8,39 zł
w programie Nexto Premium
13,29 zł nexto.pl
mobi epub
od 8,78 zł
(dla stałych klientów)
9,76 zł ebookpoint.pl
mobi epub
11,19 zł ibuk.pl
mobi epub
11,89 zł empik.pl
mobi epub
12,59 zł ravelo.pl
mobi epub
13,99 zł woblink.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
13,99 zł legimi.com
mobi
12,60 zł zinamon.pl
epub
12,60 zł zinamon.pl

Aleksander Dumas - inne e-booki

E-booki podobne do "Trzej Muszkieterowie Dwadzieścia Lat Później Tom I"