ISBN:9788377461518

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało . Jak pobudzić mózg, aby uzyskać wymarzone ciało

Autor: Daniel G. Amen

Wydawnictwo: Laurum

Opłacalność: 6.77 zł/100 stron

Kluczem do lepszego ciała – w dobrej formie, tryskającego energią i młodością – jest zdrowy mózg. W oparciu o najnowsze badania naukowe, a także dwadzieścia lat praktyki klinicznej dr Daniela Amena w renomowanych Amen Clinics, gdzie wraz ze współpracownikami zapoczątkował wykorzystanie najnowocześniejszych technologii obrazowania mózgu, powstała książka Zmień swój mózg, zmień swoje ciało, która pokaże ci, jak najlepiej zadbać o mózg. Dr Amen przedstawia piętnaście łatwych do zastosowania rozwiązań, z wykorzystaniem prawidłowego odżywiania, naturalnych suplementów i witamin, pozytywnego myślenia oraz, w razie potrzeby, odpowiednio dobranych leków. Podpowie ci, jak:

• Osiągnąć i utrzymać idealną wagę

• Wygładzić i ukoić skórę w każdym wieku

• Zmniejszyć stres, który może osłabiać odporność

• Poprawić pamięć

• Wzmocnić wolę i wyeliminować zachcianki, które przeszkadzają ci w realizacji celów dotyczących aktywności fizycznej i diety

• Pobudzić pożądanie i podnieść sprawność seksualną

• Obniżyć ciśnienie bez stosowania leków

• Unikać depresji i zwiększyć radość czerpaną z życia

 

Dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę, że pora popracować nad kondycją i sylwetką? Już jesteś w formie i chcesz jeszcze bardziej podnieść swoją sprawność? Dzięki tej książce możesz już od dziś zacząć czerpać z mocy związku między mózgiem a ciałem i mądrze ją wykorzystać.

O AUTORZE

Dr Daniel G. Amen jest neurologiem klinicznym, psychiatrą i ekspertem w dziedzinie obrazowania mózgu, który kieruje cieszącymi się światową renomą Amen Clinics. Jest zasłużonym członkiem honorowym American Psychiatric Association, wyróżniono go także kilkoma nagrodami za prace naukowe i popularnonaukowe. Opublikował 24 książki oraz wiele artykułów, a także nagrania audio i wideo. Po polsku ukazały się następujące książki: Leczenie lęków i depresji, Zadbaj o mózg oraz bestseller New York Timesa Zmien swój mózg, zmień swoje życie. Jest cenionym w kraju i za granicą ekspertem i prelegentem oraz gwiazdą kilku cieszących się dużą popularnością programów amerykańskiej telewizji publicznej, m.in. Zmień swój mózg, zmień swoje życie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.AmenClinics.com.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Daniel G. Amen - inne e-booki

E-booki podobne do "Zmień swój mózg, zmień swoje ciało "