Mężczyzna na plaży. Śmierć fotografa (Piramida. Część 2)

Autor: Henning Mankell

Wydawnictwo: WAB

Oszczędzasz: 30%

Po 9 powieściach z Kurtem Wallanderem pora na domknięcie cyklu i ujawnienie początków kariery słynnego komisarza. W 3 częściach publikujemy opowiadania Henninga Mankella ukazujące 20 nieznanych do tej pory lat z życia Wallandera.

Jak każdy doświadczony glina, Kurt Wallander był kiedyś żółtodziobem. O tym na razie wiemy niedużo – tylko z jego wspomnień pojawiających się w powieściach. Jakie musiał przejść próby? O czym marzył młody policjant, zanim trafił do wydziału kryminalnego? Na te i na wiele innych pytań odpowie 5 opowiadań kryminalnych, które w Szwecji ukazały się w zbiorze zatytułowanym „Piramida”. Oto kolejne z nich.

Mężczyzna na plaży

Skania, wiosna 1987 roku, w taksówce umiera mężczyzna. Sekcja zwłok wykazuje, że został profesjonalnie otruty. Komisarz usiłuje rozwiązać tę dziwną sprawę i szuka śladów w ostatnim miejscu pobytu ofiary: w nadmorskiej osadzie, gdzie mężczyzna spacerował po plaży.

Śmierć fotografa

Do fotograficznego atelier przychodzi rano sprzątaczka i odkrywa zwłoki. Przyczyną śmierci właściciela zakładu był cios ciężkim narzędziem w głowę. Czy odrażające zdjęcia, znalezione w albumie fotografa przez Kurta Wallandera, mają związek z zabójstwem?

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 6.93 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
6.93 zł ibuk.pl
mobi epub
od 7.58 zł
(dla stałych klientów)
8.42 zł ebookpoint.pl
mobi epub
9.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
9.90 zł empik.pl
mobi epub
9.90 zł virtualo.pl
mobi epub
9.90 zł publio.pl
mobi
8.90 zł zinamon.pl
epub
8.90 zł zinamon.pl

Henning Mankell - inne e-booki

E-booki podobne do "Mężczyzna na plaży. Śmierć fotografa (Piramida. Część 2)"