Podstawowe zagadnienia psychologii religii

Autor: Stanisław Głaza

Wydawnictwo: WAM

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 53.01 zł.

Oszczędzasz: 32%

Niniejsze dzieło zbiorowe, to pierwszy tak obszerny podręcznik stanowiący kompendium wiedzy z zakresu psychologii religii.

Autorzy, eksperci z różnych ośrodków naukowych dostarczają w niej fachowej wiedzy na temat złożonego fenomenu religijności. Ukazanie funkcji pełnionych przez religię w życiu psychicznym i społecznym człowieka; wyjaśnienie fenomenu religii od strony subiektywnych przeżyć, zachowań i osobistych wierzeń religijnych danej osoby; pokazanie struktury aspektów życia religijnego, ich właściwości i związków z wieloma elementami osobowości jednostki oraz przedstawienie dynamiki religijności, z jej przemianą związaną z całokształtem rozwoju procesów poznawczo-emocjonalnych człowieka - to tylko niektóre z ważniejszych problemów poruszanych w tej publikacji.

Książka jest znakomitym przykładem opracowania, które traktując o ważnych problemach, jest zrozumiałe nie tylko dla specjalistów. Sięgnąć po nią powinni zarówno wykładowcy psychologii religii, jak i pedagodzy, filozofowie, duszpasterze, studenci oraz osoby zainteresowane tą ważną dziedziną nauki.
Najlepsza cena: Wydawnictwo WAM
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.42 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 53.01 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
53.01 zł wam.pl

E-booki podobne do "Podstawowe zagadnienia psychologii religii"