Wydawca: WAM

Znaleziono: 460 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25,13 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-22
  Szczera i wzruszająca rozmowa z Janem Kaczkowskim – najbardziej znanym i lubianym polskim księdzem. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że ma raka. Zanim się o tym...(więcej)
 • od 23,69 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-17
  Oto credo księdza Jana Kaczkowskiego. Jakie wartości są mu najbliższe? Które fragmenty Ewangelii są dla niego najważniejsze?  Księdza Jana pokochały miliony Polaków. Za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka,...(więcej)
 • -28% Moc słowa
  od 28,73 zł Brak ofert
  Słowo, które ma moc zmienić Twoje życie. Ta książka może towarzyszyć Ci każdego dnia. Sięgnij po nią, gdy zauważysz, że tempo spraw i obowiązków zasłania Ci to, co naprawdę ważne. Biskup Grzegorz Ryś, jak mało kto, potrafi...(więcej)
 • od 26,57 zł Brak ofert
  Ostatnia misja - morderstwo, które wstrząsnęło średniowieczną Europą. Przełom tysiącleci. Na królewskich dworach i w biskupich pałacach toczy się brutalna walka o wpływy, a wszystkie ścieżki politycznych intryg zbiegają się w...(więcej)
 • od 25,13 zł Brak ofert
  POZNAJ KULISY SUKCESÓW ELITARNEJ POLICYJNEJ JEDNOSTKI ŚLEDCZEJ Z KRAKOWA Podobno ludziom zdarza się znikać bez śladu. Podobno istnieje coś takiego jak zbrodnia doskonała. Podobno czas leczy rany. W policyjnych statystykach zaginięć kryje...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 28,73 Brak ofert - premiera: 2016-08-01
  Niepokorna zakonnica w rozmowie szczerej do bólu. O siostrze Małgorzacie Chmielewskiej mówi się, że to zadziorna kobieta z charakterem. Już w wieku 10 lat została "ekskomunikowana" - z lekcji religii, bo zadawała za dużo...(więcej)
 • od 28,73 zł Brak ofert
  Istnieje sposób przeżywania wiary, dla którego kategoria otwartości jest kategorią fundamentalną. Chodzi o uchwycenie czegoś bardzo ważnego we własnej drodze do Boga. Książka o wierze to dopuszczenie nas do bardzo osobistych poszukiwań,...(więcej)
 • od 17,92 zł Brak ofert
  Niektórzy będą wkurzeni. Niestety, nie znam lepszego, a przy tym mniej drastycznego od tragedii, wypadku, nieszczęścia, sposobu, żeby zatrzymać się w tym szalonym biegu i zacząć się zastanawiać nad własnymi przekonaniami i...(więcej)
 • od 21,53 zł Brak ofert
  "Zachwyciło mnie w tej książce każde słowo, każde zdanie Ewa Woydyłło Oparta na faktach opowieść o piciu, wychodzeniu z uzależnienia oraz o nauce normalnego życia. Alkoholizm kobiet jest tematem trudnym i wstydliwym, tymczasem pijących...(więcej)
 • od 20,88 zł Brak ofert
  HISTORYCZNE KORZENIE NEOPOGAŃSTWA KONCEPCJA CZŁOWIEKA PANTEON ZAŚWIATY KULT MIEJSCA ŚWIĘTE NEOPOGANIE A POLITYKA Celem tej książki jest ukazanie problematyki powrotu do wierzeń przedchrześcijańskich we współczesnym świecie....(więcej)
 • od 35,28 zł Brak ofert
  Lektura obowiązkowa dla każdego lidera w świecie biznesu.Umiałbym zarządzać znacznie skuteczniej, gdyby dane mi było przed laty przeczytać tę książkę. Jestem o tym przekonany. Gorąco polecam! Ron Burkard, dyrektor wykonawczy World...(więcej)
 • od 25,13 zł Brak ofert
  Wspólnota w Kościele jest nam zadana, my jej nie tworzymy, my musimy do niej dorastać. Skoro wiara jest osobistym spotkaniem z Bogiem, to po co nam Kościół? Ten Kościół, który jest pełen takich samych grzeszników jak ja sam? Nieważne,...(więcej)
 • od 28,08 zł Brak ofert
  Autor, znany już polskiemu czytelnikowi z ciekawych publikacji WAMu, jest także cenionym naukowcem w zakresie tematyki chińskiej oraz relacji chrześcijaństwa z Państwem Środka. Kolejna praca jest tego potwierdzeniem. Zasadniczo treść pracy...(więcej)
 • od 42,48 zł Brak ofert
  Nie jest to przewodnik umożliwiający zrozumienie wszystkiego o wszystkim. To raczej przewodnik pokazujący, jak dostrzec Boga we wszystkich rzeczach i w każdej osobie. Jezuicki przewodnik to napisana lekkim piórem i z poczuciem humoru,...(więcej)
 • od 21,53 zł Brak ofert
  Jak modlił się Jezus to coś więcej niż wprowadzenie do modlitewnych praktyk samego Jezusa. Książka jest próbą zbliżenia, pełnego szacunku zatopienia się w wewnętrzny świat Jezusa. Fundamentem barwnego, wartkiego narracyjnie opisu są...(więcej)
 • od 25,85 zł Brak ofert
  Życie człowieka wierzącego to ciągły dialog z Bogiem i z innymi ludźmi. Bóg wybrał dialog z człowiekiem jako zbawczą drogę docierania do ludzkiej wolności. Dla chrześcijanina sam Chrystus jest największą inspiracją do kształtowania...(więcej)
 • od 26,57 zł Brak ofert
  Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno Rak rzuca wyzwanie każdemu z nas. Ty lub ktoś z Twoich bliskich usłyszeliście niepokojącą lub złą diagnozę? Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka? A może uważasz, że problem...(więcej)
 • od 25,13 zł Brak ofert
  Kiedy własne ciało staje się śmiertelną pułapką… Praktycznie rzecz biorąc, on już nie żyje - ocenili lekarze, wnioskując o odłączenie Richarda Marsha od aparatury podtrzymującej życie. Jego żona Lili poprosiła o jeszcze...(więcej)
 • -28% Bandyta
  od 25,13 zł Brak ofert
  W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroki - na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej, przekraczając wkrótce granice mrocznego świata przestępczości zorganizowanej. Stał...(więcej)
 • od 21,53 zł Brak ofert
  Zamieszczone w książce rozważania proponują medytację fundamentu Ćwiczeń duchownych św. Ignacego Loyoli pod kątem wewnętrznego uzdrowienia z poczucia krzywdy. Odczucie skrzywdzenia, jakie męczy nas nieraz latami, zniekształca nasze...(więcej)
 • od 21,60 zł Brak ofert
  Po szczerym odprawieniu pierwszego tygodnia Ćwiczeń duchownych św. Ignacego Loyoli rekolektant wychodzi zwykle wewnętrznie zraniony poznaniem głębi zła swego grzechu, ale jednocześnie z wielką nadzieją na wewnętrzne uzdrowienie, jaką...(więcej)
 • -28% Zabiłam
  od 25,13 zł Brak ofert
  Dla jednej z nich był kochankiem, dla drugiej ojcem To była zbrodnia, która wstrząsnęła całą Polską. Przez wiele lat bogatego prawnika Andrzeja G. uznawano za zaginionego. Dopiero policjanci z krakowskiego Archiwum X doprowadzili do...(więcej)
 • od 26,57 zł Brak ofert
  Muszę przyznać, że nie upatruję swojej misji w tym, by "nawracać nawróconych", troszczyć się o porządne owce w stadzie, ani też w prowadzeniu ustawicznych polemik i sporów z przeciwnikami. Czuję, że jestem tu przede wszystkim po to, by...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 28,73 Brak ofert
  Najdokładniejszy i najbardziej kompletny polski przewodnik po Camino de Santiago Zawiera wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania i przejścia francuskiej drogi św. Jakuba z Saint Jean Pied-de-Port do Santiago de Compostela - Szczegółowy...(więcej)
 • od 25,13 zł Brak ofert
  — Dlaczego one płaczą? Annie zastanowiła się przez chwilę. — Ponieważ wiedzą. — Co wiedzą? — zapytałem. Spojrzała na mnie, jak gdyby to było zupełnie oczywiste… Po śmierci ukochanej...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: