Angielski. Praca za granicą

Wydawnictwo: EDGARD

Oszczędzasz: 0%

Kurs audio do samodzielnej nauki ze słuchu dedykowany osobom początkującym i średnio zaawansowanym, które chciałyby osłuchać się z brzmieniem języka angielskiego, poprawić zdolność rozumienia ze słuchu oraz nauczyć się słów i zwrotów związanych z pracą. Kurs obejmuje 14 lekcji z najważniejszymi słowami i zwrotami używanymi w typowych sytuacjach biznesowych.
Każda lekcja zawiera ćwiczenia na powtarzanie nowych słów i zwrotów oraz pytania sprawdzające zrozumienie treści. Specjalnie opracowane przykłady umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. Scenki i dialogi odczytane przez native speakerów zostały opracowane tak, aby w sposób aktywny wzbogacić zasób słownictwa i – co najważniejsze – uczyć typowych zwrotów używanych w języku mówionym.
Dodatkowo w skład audiokursu wchodzi podręcznik (plik pdf) zawierający teksty nagrań i dialogów wraz z ich tłumaczeniami, słowniczek podsumowujący każdą lekcję i poradnik dla osób szukających pracy w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 26,90

Formaty Cena Księgarnia
pdf
26,90 zł publio.pl

E-booki podobne do "Angielski. Praca za granicą"