Wiatr we włosach

Autor: Henryk Cyprian Konkol

Wydawnictwo: E-bookowo

Stron: 172

Opłacalność: 5.7 zł/100 stron

Oszczędzasz: 35%

"Wiatr we włosach" Henryka Cypriana Konkola to historia o poszukiwaniu własnej drogi życiowej, opisana z perspektywy dwóch kobiet: Ewy i Anny, przyjaciółek ze szkolnej ławki, które spotykają się po latach.
Życie każdej z nich potoczyło się w inny sposób: pierwszej koneksje ojca pomogły w zdobyciu licencji pilota. Druga - wyjechała z kraju za miłością i powoli budowała swoją karierę. Obie czują w życiu niedosyt, głęboką, silną potrzebę, by stać się inną kobietą, osiągnąć więcej niż do tej pory. Anna walczy o tytuł doktora i zdobycie szacunku w firmie, w której pracuje jako cudzoziemka. Ewa rozpaczliwie tęskni za miłością.

Henryk Cyprian Konkol wnikliwie analizuje meandry kobiecej psychiki i duszy, stwarzając pełnowymiarowe postaci, z którymi może się utożsamić niejedna kobieta. Ukazuje determinację w dążeniu do celu, ale i troski codzienności, problemy, z jakimi musi borykać się niejedna z nas. Ewa, w pełni zadowolona ze swojej pracy, boi się, że nigdy nie spotka mężczyzny, z którym będzie mogła założyć rodzinę. Anna, pragnąc sukcesu w życiu zawodowym, nieświadomie stawia na szali swoje szczęście osobiste. Czy uda im się osiągnąć poczucie absolutnego spełnienia?

Henryk Cyprian Konkol
Autor urodzony w Wejherowie. Pisze opowiadania, baśnie kaszubskie i bajki, utwory historyczne, literaturę faktu, powieści obyczajowe i autobiograficzne oraz dramaty i pastorałki. Brał udział w wielu Konkursach Literackich otrzymując dotychczas ponad 40 nagród i wyróżnień uhonorowanych m.in. wydaniem nagrodzonych utworów w wielu Almanachach i Antologiach. W dorobku ponad 130 utworów.
Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 9,80

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 9,59 zł
(dla stałych klientów)
10,65 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
10,71 zł septem.pl
mobi epub pdf
11,25 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
12,56 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
13,35 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
13,50 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
  9,00 zł
w programie Nexto Premium
14,25 zł nexto.pl
mobi epub pdf
15,00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
15,00 zł legimi.com
mobi epub pdf
15,01 zł publio.pl
mobi epub
12,75 zł empik.pl
mobi epub
15,00 zł litres.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
15,00 zł woblink.pl
mobi
9,80 zł zinamon.pl
epub
9,80 zł zinamon.pl
pdf
9,80 zł zinamon.pl

Henryk Cyprian Konkol - inne e-booki

E-booki podobne do "Wiatr we włosach"