Miasto na soli

Autor: Henryk Cyprian Konkol

Wydawnictwo: Wydawnictwo Astrum

„Miasto na soli” to nostalgiczna powieść, w której Autor – Henryk Cyprian Konkol - po latach wraca do miejsc swojego dzieciństwa, odwiedza zakątki rodzinnego miasta, gdzie przeżywał chwile nie tylko miłe ale i trudne, spaceruje po znajomych ulicach, spotyka dawnych przyjaciół. Konfrontuje obecną rzeczywistość „swojego miasta” z własnymi wspomnieniami, z życiem w czasach peerelu widzianym oczami dziecka, a potem młodego człowieka szukającego życiowej drogi. Losy bohaterów chwilami wywołują uśmiech, czasami są tragiczne, jednak świadomość, że dotyczą one autentycznych postaci zachęca do ich poznania i skłania do zadumy.

Henryk Cyprian Konkol, urodzony 16.09.1937 w Wejherowie, mieszkał w Gdyni, Inowrocławiu i Gdańsku. Obecnie mieszka w Berlinie. Opowiadania pisze od 1999 roku. W dorobku posiada 130 tytułów publikacji własnych. Jest laureatem 38 nagród i wyróżnien w różnych konkursach literackich.

Powieść „Miasto na soli” autorstwa Henryka Cypriana Konkola zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Wydawnictwa Astrum– MOJE MIASTO.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 12,56

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
15,00 zł ravelo.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
20,00 zł woblink.pl
pdf
12,56 zł gandalf.com.pl
pdf
14,25 zł swiatebookow.pl
pdf
15,00 zł virtualo.pl
pdf
15,01 zł legimi.com
mobi
18,00 zł zinamon.pl
epub
18,00 zł zinamon.pl

Henryk Cyprian Konkol - inne e-booki

E-booki podobne do "Miasto na soli"