Odkrywca. Życie i seks w kosmosie

Autor: Wojciech Tadkowski

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 45%

„Odkrywca. Życie i seks w kosmosie” Wojciecha Tadkowskiego jest historią pierwszej wyprawy kosmicznej ludzkości poza układ słoneczny, która została zorganizowana w końcu XXII wieku. Jej uczestnikiem jest dowódca ochrony statku pułkownik Stanisław Kalita. Kanwą powieści jest zapis jego przygód i wrażeń w czasie podróży i pobytów na odkrywanych planetach, teoretycznie nadających się do kolonizacji przez ludzi – mieszkańców ziemi, na której robi się zbyt tłoczno.


Na „Odkrywcy”, wielkim statku kosmicznym, żyje ponad dwa tysiące ludzi i androidów, człekokształtnych i inteligentnych robotów. Mężczyzn i kobiet. Nic dziwnego, że już w czasie trwającego kilka lat pierwszego odcinka wyprawy nawiązują się między ludźmi, a także między ludźmi i robotami, przyjaźnie i kontakty seksualne. W miarę upływu czasu rozwijają się one coraz bardziej, w chwilach zagrożenia lub psychicznego odprężenia, przybierając formy powszechnej rozpusty.


W czasie tej wyprawy „Odkrywca” ląduje na trzech planetach. Na każdej spotyka istoty rozumne, o różnym poziomie inteligencji i cywilizacji. Ciekawość i chęć wzajemnego poznania powodują, że załoga statku także z tymi istotami przeżywa „bliskie kontakty”.


Zacieśniające się kontakty między człowiekiem a inteligentnym androidem czasem procentują także przyjaźnią, wzajemnym pożądaniem, odczuciami opiekuńczości i troski. Czy po powrocie z misji uczucia te mogą przetrwać? Czy możliwe jest szczęśliwe życie z robotem?

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 11,00

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 13,95 zł
(dla stałych klientów)
15,50 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
17,00 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
18,00 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  12,00 zł
w programie Nexto Premium
19,00 zł nexto.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
20,00 zł legimi.com
mobi epub pdf
20,00 zł publio.pl
mobi epub
11,00 zł litres.pl
mobi epub
16,73 zł gandalf.com.pl
mobi epub
16,80 zł woblink.pl
mobi epub
16,99 zł empik.pl
mobi epub
20,00 zł virtualo.pl
mobi
16,00 zł zinamon.pl
epub
16,00 zł zinamon.pl
pdf
16,00 zł zinamon.pl

Wojciech Tadkowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Odkrywca. Życie i seks w kosmosie"