ISBN:9788379063673

Oto ty, Adamie

Autor: Maria Szamot

Wydawnictwo: W Drodze

Oszczędzasz: 35%

Po bestselerowych „Chcę widzieć Jezusa” i „Apokalipsa czytana dzisiaj” Maria Szamot wraca z nową książką Oto ty, Adamie. To publikacja, która pozwala nam zrozumieć samych siebie i innych. Autorka rozwija w niej refleksję o zamierzonej przez Boga wizji człowieka i o tym, jak zrealizować Jego zamysł w swoim życiu. Przystępnym, a zarazem pełnym literackiego kunsztu językiem opowiada o najgłębszych wymiarach duszy. Podróżuje drogą biblijnych opowieści: od opisu stworzenia, przez historie Gedeona, Samsona, Jonasza, Tobiasza, aż do słów Chrystusa. Na ich kanwie omawia niedocenione fundamenty naszej natury: zdolność do ufności, wolność i słabość.
To sprawdzony przewodnik na drodze szukania odpowiedzi na pytania, m.in.: Jaka jest natura człowieka XXI wieku? Kim tak naprawdę jestem jako jednostka – we własnych oczach, a kim w oczach Boga? Jak dostrzec sens własnego istnienia? Czy uznanie faktu stworzenia świata przez Boga rzeczywiście nie ma żadnego wpływu na strukturę ontyczną człowieka, czy wręcz przeciwnie, oznacza korektę obrazu tak głęboką, że można odnieść wrażenie, iż mowa o jakimś zupełnie innym gatunku istot?
Na kartach sześciu rozdziałów (Na początku…, Przebudzenie niewiasty, Siedem razy słabość, Cztery słowa wolności, Dwie ufności, Ani jedna jota… ) „Oto ty, Adamie” – autorka dochodzi do sedna rozważań na temat istoty ludzkiego życia, tj. odnalezienia odpowiedzi na pytanie o to, kim tak naprawdę jest człowiek.

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 22.09 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
  11.05 zł
w programie Nexto Premium
22.09 zł nexto.pl
mobi epub pdf
26.51 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 23.86 zł
(dla stałych klientów)
26.51 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
27.31 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
31.27 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
33.99 zł woblink.pl
mobi epub pdf
33.99 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
33.99 zł legimi.com
mobi epub pdf
33.99 zł publio.pl
mobi epub
31.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
33.99 zł litres.pl

Maria Szamot - inne e-booki

E-booki podobne do "Oto ty, Adamie"