Autor: Maria Szamot

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20.39zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-02-27
  Po bestselerowych „Chcę widzieć Jezusa” i „Apokalipsa czytana dzisiaj” Maria Szamot wraca z nową książką Oto ty, Adamie. To publikacja, która pozwala nam zrozumieć samych siebie i innych. Autorka rozwija w niej refleksję o... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.19 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-02-24
  Chrześcijanie od wieków podejmowali wysiłek towarzyszenia Jezusowi w strasznych godzinach Jego męki, bo przecież, gdy się kogoś kocha, to się go nie porzuca, gdy cierpi. A może Chrystus nie życzy sobie naszego współczucia? Czy On,... (więcej)
 • od 23.39zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-03-27
  Apokalipsa pełna jest tajemniczych opisów, które mogą budzić obawy, a chwilami nawet przerażać. Jednak autorka książki traktuje ostatnią księgę Pisma Świętego bez uprzedzeń i bez paniki. Z jej łagodnie poetyckiej, ale zarazem... (więcej)
 • od 19.19zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-06-25
  Owoc autentycznego zachwytu nad opowieściami odkrytymi na nowo i na poważnie, choć znanymi wszystkim od dzieciństwa. Podstawowe prawdy dotyczące świata i ludzkości odsłaniają się dzięki wierze, że Biblia rzeczywiście jest słowem... (więcej)
 • od 20.39zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-03-05
  Medytacje zawarte w Chcę widzieć Jezusa obejmują wydarzenia od chrztu w Jordanie aż po uroczysty wjazd do Jerozolimy w Niedzielę Palmową. Czytelnik zostaje postawiony w roli krytycznego obserwatora, który przypatrując się Cieśli z... (więcej)
 • od 35.28 zł Brak ofert
  Prawdę mówiąc, nigdy specjalnie nie lubiłam Pieśni nad pieśniami. Jej porwany tekst, nieuporządkowane obrazy, chaos myśli i skojarzeń, który stąd powstawał - wszystko to razem owocowało jakimś niepokojem, jakimś dziwnym doznaniem... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: