ISBN:9788379242153

Coldplay

Autor: Matt McGinn

Wydawnictwo: Sine Qua Non

Oszczędzasz: 17%

Spłukany, łysiejący gitarzysta pod trzydziestkę pozostaje bez perspektyw na dalsze granie. Znając się trochę na gitarach i nie mając zupełnie doświadczenia, łapie posadę roadie nikomu nieznanej kapeli grającej jako support przed Muse. Tak zaczyna się przygoda jego życia! Bo dziwna banda byłych studentów w beznadziejnych spodniach już wkrótce zawojuje cały świat jako Coldplay.
„Życie w trasie” jest książką wyjątkową, tak jak Coldplay jest wyjątkowym zespołem. Muzycy przebyli długą i bardzo wyboistą drogę na sam szczyt, a ich wierny roadie był przy nich przez cały czas – niezależnie od sukcesów i niepowodzeń. Wyobraźcie sobie tylko, jakich wydarzeń był świadkiem...
Matt McGinn serwuje nam historie z pierwszej ręki, które są tak niesamowite, że czasami aż trudno w nie uwierzyć. Huragany, fale upałów, loty helikopterem i prywatnym odrzutowcem, szaleni łowcy kostek gitarowych – to zaledwie wierzchołek góry lodowej, jaką jest „Życie w trasie”. Lecz przecież niezależnie od przeszkód przedstawienie musi trwać!

„Matt McGinn jest członkiem naszej rodziny od samego początku”.

Coldplay„Wnikliwe i świeże spojrzenie na przemysł rockowy. To pierwsza i jedyna książka pobłogosławiona przez Coldplay”.

Waterstones

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 28.93 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28.93 zł gandalf.com.pl

Matt McGinn - inne e-booki

E-booki podobne do "Coldplay"