ISBN:9788379242894

Duff McKagan. Sex, drugs & rock n' roll… i inne kłamstwa

Autor: Duff McKagan

Wydawnictwo: Sine Qua Non

Zbuntowany 20-letni punk wyjeżdża z rodzinnego Seattle, aby uciec przed heroinowym piekłem. Ląduje na ulicach Los Angeles, miasta rozpusty i rock’n’rolla. Odpowiada na ogłoszenie tajemniczego Slasha i niespodziewanie dla samego siebie staje się częścią muzycznej legendy… Zaczyna się era Guns N’ Roses.
Duff McKagan nie pisze uładzonej autobiografii. Serwuje nam soczystą historię o twardej szkole życia, którą z powodzeniem ukończyć mogło niewielu. Przewijają się w niej opowieści o trudnej przyjaźni ze Scottem Weilandem ze Stone Temple Pilots czy zadziwiającym spotkaniu z Kurtem Cobainem w przededniu jego śmierci. McKagan mówi o swoich przygodach bez ogródek – jego chlebem powszednim były narkotyki, alkohol, burzliwe życie erotyczne… ale także surowa muzyka i światowe uznanie prowadzące do ostrych tarć wewnątrz Guns N’ Roses. Czy tego szukał? I co odkrył na końcu tej drogi?

„Duff McKagan, muzyk najsłynniejszego składu Guns N’ Roses, w fascynujący sposób opowiada o życiu w świecie rocka: wielkich sukcesach i bolesnych upadkach, wyniszczających ambicjach i zabójczych nałogach, kruchych miłościach i trudnych przyjaźniach. Do bólu szczera, nieoszczędzająca nikogo, niezwykle wciągająca autobiografia” – Wiesław Weiss, redaktor naczelny „Teraz Rock”

„Frapujące studium spektakularnych upadków i gigantycznych sukcesów basisty Guns N’ Roses. Duff McKagan zdradza tajemnice GN’R, Velvet Revolver, Axla Rose, Slasha i innych towarzyszy muzycznej broni, ale też obnaża wszystkie swoje słabości. Rzadko czyta się autobiografie tak boleśnie szczere i mądre. Lektura nie tylko dla fanów rocka, ale dla wszystkich ceniących wspomnienia wykraczające poza hasło «sex, drugs and rock and roll». Czyta się z zapartym tchem. Jedna z lepszych pozycji w swoim gatunku” – Jacek Nizinkiewicz, „Rzeczpospolita”

„Rock and roll po prostu nie może być dobry bez seksu, narkotyków i alkoholu w ilościach hurtowych. Duff McKagan zrozumiał to jak mało kto i zwykle grał rock and rolla doskonałego. A opowiada o tym tak, jak grał – prosto, konkretnie i z dużym wykopem” – Wojciech Lada, „W Sieci”

„Fantastyczna rzecz, napisana ciekawie i lekkim piórem. McKagan, legenda rocka, to człowiek niezwykle barwny, przede wszystkim jednak mądry i szczery” – Paweł Mąciwoda, Scorpions

„Ta książka to 120 procent czystego rock and rolla. Jest jak krwisty befsztyk popity ciepłym burbonem, jak benzyna pulsująca w twoich żyłach, jak gwiazdy przeglądające się w rynsztoku. Włosy stają dęba…” – Titus, Acid Drinkers

Najlepsza cena: SQN Store
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 25.93 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.93 zł sqn_store.pl
mobi epub
27.92 zł ibuk.pl
mobi epub
29.66 zł ebuczek.pl
mobi epub
29.66 zł ebuczek.pl
mobi epub
29.67 zł vagabook.pl
mobi epub
30.02 zł gandalf.com.pl
mobi epub
31.06 zł swiatebookow.pl
mobi epub
31.41 zł bramynauki.pl
mobi epub
34.90 zł litres.pl
mobi
27.90 zł zinamon.pl
epub
27.90 zł zinamon.pl

Duff McKagan - inne e-booki

E-booki podobne do "Duff McKagan. Sex, drugs & rock n' roll… i inne kłamstwa"