Szamańska Seria (Tom 1). Szamański blues. Tom pierwszy przygód Witkaca

Autor: Aneta Jadowska

Wydawnictwo: Fabryka Słów

Stron: 424

Opłacalność: 6.78 zł/100 stron

Oszczędzasz: 10%

Autorka znana czytelnikom z cyklu o Dorze Wilk, tym razem oddaje w ręce czytelników książkę rozpoczynającą serię, której głównym bohaterem będzie szaman Witkacy.

Witkacy jest policjantem a po godzinach szamanem, trudni się przeprowadzaniem duchów w zaświaty. Wprawdzie miał nadzieję, że kryzys wieku średniego będzie się u niego objawiał klasycznie, czyli zamiłowaniem do szybkich samochodów i pięknych kobiet, niestety dostał inny prezent od losu, zdecydowanie prezent nietrafiony. Szamańskie umiejętności przysparzają mu samych kłopotów mnożąc wokół magię, duchy i upiory.

Gdy wreszcie udało się Witkacemu jakoś odnaleźć w tej nadprzyrodzonej rzeczywistości, kryzys wszedł w fazę drugą, a mianowicie na progu jego domu stanęła dawna znajoma, która nieoczekiwanie zniknęła przed szesnastu laty. Cała w czerwieni, z bagażem kłopotów i tajemnic. Konstancja jest położną w szpitalu, w którym ostatnio doszło do kilku niewyjaśnionych zgonów noworodków. Prosi Witkacego o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Trop zaprowadzi ich do serii morderstw sprzed czterdziestu lat.

Czy te sprawy są ze sobą powiązane? I co ukrywa Konstancja bo niewątpliwie ma swoje tajemnice? Tymczasem duchy panoszą się coraz bardziej a w ciemności coś się czai. Witkacy wcale nie ma ochoty odgrywać bohatera, ale zdaje się że nie ma żadnego wyboru w tej kwestii. Jakby tego było mało, w zaświatach nie czeka na niego zastęp ślicznych kobiet, ale wściekli i agresywni Przedwieczni…

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 28,73

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28,73 zł ravelo.pl
mobi epub
29,00 zł swiatksiazki.pl

Aneta Jadowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Szamański blues"