ISBN:9788379764341

Egzekucja w dobrej wierze

Autor: Aleksandra Marinina

Seria wydawnicza: Anastazja Kamieńska, część 46.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Oszczędzasz: 21%

Seria tajemniczych zabójstw, psychologiczna rozgrywka i major Kamieńska w zupełnie nowej odsłonie. Czy jej wieloletnie doświadczenie pozwoli wyprzedzić ruchy przeciwnika i powstrzymać egzekucje niewinnych osób?

Rok 2015. Nastia Kamieńska po przejściu na emeryturę pracuje w agencji detektywistycznej swojego dawnego przyjaciela – Władisława Stasowa. Kolejne zlecenie, które ma wykonać w syberyjskim Wierbicku, z początku wydaje się nieskomplikowane. Na miejscu okazuje się jednak, że rosyjska prowincja postawi przed nią zupełnie inne zadanie.
Kamieńska trafia w sam środek lokalnych zatargów. W Wierbicku zbliżają się wybory na mera miasta. W szczytowym momencie przedwyborczych zmagań eskalację napięcia wywołuje fala zagadkowych zabójstw ekologów. Cień podejrzenia pada na władze miasta, tym bardziej że mer i jego przyjaciele zawzięcie bronią fermy zwierząt ukrytej w głuchej tajdze. Kamieńska rozpoczyna własne śledztwo, a to, co odkrywa, przechodzi jej najśmielsze wyobrażenia.

Aleksandra Marinina w swojej najnowszej powieści mistrzowsko kreśli ponury obraz rosyjskiej prowincji i po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu nazywana jest „carycą rosyjskiego kryminału”

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 23.93 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.44 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
30.21 zł publio.pl
mobi epub
31.90 zł virtualo.pl
mobi epub
  19.14 zł
w programie Nexto Premium
31.90 zł nexto.pl
mobi epub
37.91 zł litres.pl
epub
23.93 zł
(z kodem prom.)
23.93 zł woblink.pl

Aleksandra Marinina - inne e-booki

Anastazja Kamieńska - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Egzekucja w dobrej wierze"